Magazin

Hadise ve Sıla’dan Ozan Güven’e tepki!

Bir süredir Ozan Güven ile birlikte olan Deniz Bulutsuz, ünlü oyuncunun kendisine şiddet uyguladığını iddia etmiş ve darp raporu almıştı. Sosyal medyadan bir açıklama yapan ve “Bir saatten fazla süren ağır bir fiziksel şiddete maruz kaldım. Şiddet gördüğüm sırada evden çıkmama izin vermedi” ifadelerini kullanan Bulutsuz’a birçok isim destek oldu. Sıla ve Hadise de Deniz Bulutsuz’a destek olan ünlülerdendi.

Daha önce Ahmet Kural’dan şiddet gördüğü iddiasıyla mahkemeye başvuran Sıla, “Ben faili tanıyorum. Koşulsuz şartsız yanındayım. #DenizBulutsuz #KadinaSiddeteHayir” tweet’ini attı.

Hadise açıklamasında “Bu tarz erkeklere sadece söyleyeceğim bir laf var; eziksiniz. Bir ilişkide dört duvar arasında neler oluyor bilemeyiz ama ne olursa olsun kadına el kaldıramazsın” dedi. Hadise açıklamasının devamında şunları söyledi: “Hayatınızda ne yaşadıysanız neyse sorununuz önce çözün ondan sonra bir kadınla ilişki yaşamaya başlayın! Kadınlar sizin sorunlarınızın ilacı ya da egonuzu tatmin edecek oyuncağınız değil…”

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı