Hadise ve Kaan Yıldırım aşkı bitti mi?

Aşk yaşadıkları haberleri hakkında herhangi bir açıklama yapmayan Hadise ve Kaan Yıldırım, sosyal medyadan yaptıkları hamlelerle konuşulmaya devam ediyor...

Takip Et:

Son dönemin sürpriz ilişkilerinden Hadise ve Kaan Yıldırım‘ın aşkında geçtiğimiz günlerde kriz çıktığı iddia edilmişti. Instagram’da Kaan Yıldırım‘ın köpeği Benek ile fotoğraf paylaşan Hadise, ünlü oyuncu ile aşk yaşadığı dedikodusunun çıkmasına sebep olmuştu. Geçtiğimiz günlerde beraber yaşadığı konuşulan Kaan Yıldırım’ın köpeği Benek’le yeni bir fotoğraf paylaşan ünlü popçu, aşk iddiasını güçlendirmişti. Hadise‘nin birkaç gün önce Benek ile olan fotoğrafını sosyal medyadan kaldırması kriz iddiasının ortaya çıkmasına sebep olmuştu. Bu durum Hadise ve Kaan Yıldırım‘ın arasında bir gerginlik olduğu şeklinde yorumlamıştı.

Gizemli aşkta yaşanan son gelişme ise bir kez daha kafaları karıştırdı. Oyuncu Kaan Yıldırım, dün Instagram hesabında aşk haberlerine dair tüm etiketleri kaldırdı. Bir süre sonra aynı işlemi Hadise de yaptı. Ünlü şarkıcı, Kaan Yıldırım ile alakalı etiketlendiği tüm gönderileri teker teker bulup kaldırdı.Bu durum “Aşk tamamen bitti” şeklinde yorumlandı.