Hadise ve Kaan Yıldırım Aşkı Bitti mi?

Takip Et:
Hadise ve Kaan Yıldırım Aşkı Bitti mi?
Hadise ve Kaan Yıldırım Aşkı Bitti mi?

Hadise ve Kaan Yıldırım aşkı bitti mi? Geçtiğimiz şubat ayından beri aşk yaşayan Hadise ve Kaan Yıldırım aşklarını sosyal medya üzerinden yaptıkları paylaşımlarla bülten etmişlerdi. Sosyal medyadan birbirlerini ilişkilerinin başından beri takip etmeyen çift beraber olan resimlerini kaldırdı. Ayrıntılar haberimizde…

Hadise Kimdir?

Kaan Yıldırım Kimdir?

Senenin Aşkı Bitti mi?

Oyuncu Kaan Yıldırım 2016 senesinde evlendiği kendisi gibi oyuncu olan Ezgi Eyüboğlu’ndan 2019 senesinde boşanmıştı.
Ezgi Eyüboğlu Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin ile beraber olurken Kaan Yıldırım Hadise ile yeni bir aşka yelken açmıştı.

Bir zamandır beraber olan oyuncu Kaan Yıldırım ve Hadise aşlarına dolu dizgin devam ediyorlardı. Sosyal medya hesaplarından sık sık paylaşımda bulunan çiftten ayrılık haberi geldi. Sosyal medya hesaplarından birbirlerini ilişkilerinin başından beri takip etmeyen çift beraber olan resimlerini kaldırdılar.

Hadise, Kaan Yıldırım’a Şarkı Sözü ile Ileti Gönderdi!

Geçtiğimiz yılbaşında yaşamında biri olduğunu açıklayan Hadise ilk olarak Kaan Yıldırım’ın köpeği Benek ile sosyal medya hesabından resim paylaşarak yeni aşkının sinyallerini vermişti.
Yanında… Yazında, kışında ve tüm baharlarında.”

Kaan Yıldırım ise baba olmak istediğini şu sözlerle dile getirmişti; “Doğru zamanda baba olmak isterim. Aile çok ehemmiyetli bir şey. Benim de babamla aramdaki ilişki mükemmeldir” ifadelerini kullanmıştı..