Hadise ve Kaan Yıldırım aşk mı yaşıyor?

Kaan Yıldırım'ın köpeği ile fotoğraf paylaşan Hadise'nin ünlü oyuncu ile aşk yaşamaya başladığı iddia edildi...

Uzun süredir adı kimseyle anılmayan ve aşk sorularına kaçamak yanıtlar veren Hadise‘den kafa karıştıran bir paylaşım geldi. Instagram’da yayınladığı cesur pozları ile sık sık magazin manşetlerini süsleyen ünlü popçu, bu kez paylaşımı ile bir aşk haberine konu oldu. Bir köpekle fotoğrafını paylaşan Hadise‘nin yanında duran sevimli köpeğin sahibinin Kaan Yıldırım olduğu ortaya çıktı.

Kaan Yıldırım‘ın Instagram hesabında aynı köpekle bir fotoğrafı bulunuyor. Keskin gözlü sosyal medya kullanıcılarından kaçmayan fotoğraf Kaan Yıldırım‘ın hesabından ağustos ayında paylaşıldı. Sosyal medya kullanıcıları Hadise’nin yanındaki köpeğin, Kaan Yıldırım’ın hesabından paylaştığı fotoğraftaki köpekle aynı olduğunu söyleyen takipçileri onun yakışıklı oyuncu ile yeni bir aşka yelken açtığını konuşmaya başladı.

Hadise’nin geçen yıl Kasım ayında yaptığı “Kim diyor yalnız olduğumu? Niye yalnız olduğumu düşünüyorsunuz? Biri olsa da söylemem. Bir gün evlenirim ama Ben evlendim demem” açıklaması akıllara geldiyse de güzel şarkıcının menajeri tarafından bu aşk iddiaları yalanlandı.