Hadise ve Derya Açıkgöz yine ters tüştü!

Hadise'nin kardeşi Derya Açıkgöz'ün kirasını ve masraflarını karşılamaması yüzünde genç kadının Belçika'ya dönüş yaptığı öne sürüldü...

Takip Et:

Hadise, yıllar önce ilk popüler olduğu zamanlardan yakın bir tarihe kadar hep en çok güvendiği insanlar olan ablası Hülya Açıkgöz ve kardeşi Derya Açıkgöz ile çalışmaya devam ediyordu. Ünlü popçu geçtiğimiz yıl ablası ve kardeşi ile olan bütün iş ilişkilerini sonlandırmıştı. Sadece iş ilişkilerini de sonlandırmakla kalmayan Açıkgöz kardeşler bütün bağlarını koparmıştı. Menajeri olan ablası Hülya Açıkgöz hakkında kendisinin üzerinden haksız kazanç sağladığı iddiası ile dava açmıştı. İkilinin birbirlerine sosyal medya üzerinden yaptıkları paylaşımlarla laf atmaları uzun süre magazin gündeminde yer almıştı.

Hadise ve Hülya Açıkgöz arasında yaşanan kriz, anne Gülnihal Açıkgöz’ün intihar teşebbüsünde bulunmasına sebep olmuştu. Kızlarının kavgalı olmasına çok üzülen Gülnihal Hanım canına kıymak istemiş fakat kurtarılmıştı. Bu olay sonrası da ablası ile barışmayan ünlü şarkıcı, kardeşi Derya Açıkgöz’le küslüğünü sonlandırmıştı. İkili, birlikte çekildikleri fotoğrafları sosyal medyadan yayınlayarak ‘barıştık’ mesajı vermişti. Derya Açıkgöz, ablası ile barışır barışmaz İstanbul’a yerleşmişti.

ABLASI KİRASINI ÖDEMEYİNCE, ANNE EVİNE DÖNDÜ

İddiaya göre; bir dönem ablası Hadise’nın moda danışmanlığını yapan Derya Açıkgöz, İstanbul’a döndükten sonra çalışmadı. Genç kadının ev kirası ve masraflarını karşılayan Hadise ve Derya Açıkgöz bir kez daha ters düştü. Hadise, kardeşinin kirası ödemeyip, masraflarını karşılamamaya başladı. Çalışmadığı için kirasını dahi ödeyemeyen Derya Açıkgöz, annesi Gülnihal Açıkgöz ve ablası Hülya Açıkgöz’ün yaşadığı Belçika’ya dönmek zorunda kaldı.