Hadise, O Ses Türkiye için paraya kıydı!

O Ses Türkiye'nin en eski jürisi olan Hadise, yarışmadaki tarzı için yine kesenin ağzını açtı...

Takip Et:

8 sezondur ekranlarda olan TV 8’in fenomen yarışmalarından biri olan O Ses Türkiye, 9’uncu sezonu ile ekrana gelmeye başladı. Geçtiğimiz sezon olduğu gibi bu sezon da jüri koltuğunda Murat Boz, Hadise, Seda Sayan ve Beyazıt Öztürk yer alıyor. Birbirinden renkli anlara sahne olan yarışmada bu sezon Acun Ilıcalı’nın açıkladığı özellik ortalığı karıştıracak cinsten. Jüriler artık birbirlerini bloklayabilecek. Aynı yarışmacıya dönen jüri üyelerini birbirlerini bloklayabilecek.

TEK BİR ELBİSE 81 BİN LİRA!

Reytingleri alt üst eden O Ses Türkiye’nin jüri üyeleri Seda Sayan ve Hadise’nin kıyafetleri her bölümde dikkat çekiyor. Seda Sayan ilk bölümde Tolga Çam imzalı olan oldukça iddialı bir elbiseyi tercih ederken Hadise ise dünyaca ünlü giyim firması Dior’dan bir elbise tercih etti. Sosyal medyada da elbise ile fotoğraflarını paylaşan Hadise’nin kıyafetinin önünde büyükçe bir ‘D’ harfi yer alıyor. Bu elbisenin 81 bin lira olduğu öğrenildi.

Hadise önceki O Ses Türkiye sezonlarında da dünyaca ünlü birçok firmanın kıyafetlerini giymişti. Ünlü popçu, birkaç yıl öncesine kadar stil danışmanı olarak kardeşi Derya Açıkgöz ile çalışıyordu. Fakat Hadise, Hülya ve Derya Açıkgöz kardeşler büyük bir kavga yaşayınca Hadise hem ablası hem de kardeşiyle iş ilişkilerini sonlandırmıştı. Hadise daha sonra kardeşi Derya Açıkgöz ile barışsa da Hülya Açıkgöz ile küslüğü devam ediyor. Birkaç gün önce Hadise’nin Derya Açıkgöz ile bir kez daha kavga ettiği ve küçük kardeşin Belçika’ya döndüğü öne sürülmüştü.