“Hadise nispet yapıyor” iddiası!

Hadise, Aslı Enver'den ayrılan Murat Boz'a sarılırken çekilmiş fotoğrafını sosyal medyadan yayınlayınca adeta kıyamet koptu...

Takip Et:

Hadise, O Ses Türkiye yarışmasında beraber yer aldığı jüri üyeleri Murat Boz, Seda Sayan ve Beyazıt Öztürk ile çekildiği bir fotoğrafı 10.3 milyon takipçili Instagram hesabından paylaştı. Sürekli olarak O Ses Türkiye çekimlerinden fotoğraflar yayınlayan Hadise, bu kez paylaştığı fotoğrafla tepki çekti. Yeni paylaştığı karede Murat Boz’a sarılırken görülen ünlü popçu, özellikle Aslı Enver ve Murat Boz fanlarının hışmına uğradı. Fotoğrafları her zaman olduğu gibi yoruma kapalı paylaşan Hadise, yine de yorumlardan kaçamadı. Murat Boz ve Aslı Enver’in hayran sayfaları Hadise’nin fotoğrafını kendi profillerinde yayınlayarak adeta ünlü şarkıcıyı linç etti.

ASLI İLE MURAT AYRILDI, FATURA HADİSE’YE ÇIKTI

3 yıldır birlikte olan Aslı Enver ve Murat Boz’un ayrılık haberi magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Evlenmesi beklenen ünlü çiftin hayranları bu duruma çok üzüldü. Sürekli olarak iki ünlü isme sosyal medyadan “Evlenin” yorumları yazan fanlar, Hadise’nin paylaşımını Aslı Enver’e nispet olarak algıladı.

9. sezonuyla ekranlarda olan O Ses Türkiye’nin ilk zamanlarından bu yana Murat Boz ve Hadise jüri koltuğunda oturuyor. Uzun Yıllardır birlikte televizyonda olan ikili, bir dönem sürekli olarak aşk yaşadıkları haberleri ile gelmişti. Yakın arkadaş oldukları bilinen iki ünlü popçu, her seferinde aşk dedikodularını yalanlasa da sosyal medyada ikilinin adına hayran sayfaları bile açıldı.

Murat Boz, Aslı Enver ile aşk yaşamaya başladıktan sonra da Boz ve Hadise arasındaki iddialar zaman zaman Instagram’da gün yüzüne çıkıyordu. Bu iddiaların üzerine ayrılık haberinden sonra gelen Hadise’nin paylaşımını Boz ve Enver hayranlarını kızdırdı.