Hadise meydan okudu! “İstediğimi yaparım!”

Önceki akşam İstanbul'da konser veren Hadise, sahnede birbirinden çarpıcı açıklamalara imza attı...

Takip Et:

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlar ve cesur sahne kıyafetleri ile adından sık sık söz ettiren Hadise, özellikle Harbiye Açıkhava sahnesinde giydiği mayoyu andıran kostümler ve sonrasında yaptığı açıklamalarla magazin gündemine oturmuştu.

“DİYEMEZSİNİZ!”

Konser takvimine hız kesmeden devam eden ünlü popçu, İstanbul’da sahneye çıktı. Şarkıları ve sahne şovları ile kendisini dinlemeye gelenlere keyifli bir akşam yaşatan Hadise, şarkı aralarında seyircisi ile sohbet etmeyi de ihmal etmedi. Reynmen’in ‘Ela’ şarkısı ile dans eden Hadise, çektiği video ile çok konuşulmuştu. Bu konuya değinen güzel şarkıcı,   “Sosyal medyada dans ederken utanmıyor musun diyenler var mı aranızda? Diyemezsiniz! Çünkü, ben istediğimi yaparım. Siz de istediğinizi yapın.” ifadelerini kullandı.

DOĞRU ADAMI BULAMADI

Uzun süredir hayatında kimse olmayan ve aşka küstüğü konuşulan Hadise, kendisi için doğru adamı bulamadığından yakınarak şunları söyledi: “Doğru adam çıkarsa neden evlenmeyeyim. Belki doğru adam bu akşam buradadır”

INSTAGRAM’DA ‘MEKANIN SAHİBİ’ HADİSE!

Instagram’da 10 milyon takipçi sınırını aşarak en fazla takip edilen popçu olma unvanını elde eden ünlü şarkıcı, “Bu mekanın sahibi ben olmuşum. Daha çok eğleneceğiz” dedi.

Hadise’nin olay olan sözlerinin videosunu Magazinncomm Instagram hesabından izleyebilirsiniz.