Hadise koronavirüs sebebiyle 1 milyon lira zarar etti!

Koronavirüs sebebiyle konserleri iptal olan Hadise, 1 milyon lira zarar etmiş durumda. Hadise'nin yanı sıra birçok ünlü şarkıcı yüz binlerce lira zarara uğradı...

Takip Et:

Çin‘in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve tüm dünyaya yayılan koronavirüs, ülkemizi de etkisi altına aldı. Türkiye‘de koronavirüs‘lü vaka sayısı 18’e çıkarken, yurt genelinde birçok konser ve etkinlik de iptal edildi. Hadise de bu ay boyunca konser vermeyeceğini “Mart ayında gerçekleştirilmesi planlanan konserlerimizi corona virüs nedeniyle gerçekleştiremiyoruz, herkesin bilgisine. Bu süreçte hepimizin daha tedbirli ve dikkatli olması gerektiğini lütfen unutmayalım” sözleriyle duyurmuştu.

Kıbrıs‘ta sahne alan ünlü isimlerin 2 aylık konserlerinin hemen hemen hepsi iptal olmuş durumda. Konser başı 200 bin lira kazanan Hadise‘nin şimdiden 5 konseri iptal olunca zararı 1 milyon lirayı geçti. Aynı şekilde her hafta Kıbrıs‘ta ve Antalya‘da konser veren Alişan’ın da maddi kaybı 500 bin liraya yaklaştı. Bunun gibi Haluk Levent, Merve Özbey, Sibel Can ve Ebru Gündeş gibi isimlerin de milyonlarca liralık konserleri iptal olmuş durumda.