Müzik

Hadise Kıbrıs’ta sahne aldı!

Yaz boyu farklı yerlerde sahne alan Hadise, Konser maratonuna hız kesmeden devam ediyor. Ünlü popçu önceki akşam Kıbrıs’ta bulunan bir otelde sahneye çıktı. Altın rengi mini bir elbise giyen Hadise, göğüs dekoltesiyle dikkat çekti. Hadise he zaman olduğu gibi sahne kıyafetinin siyah dizüstü çizmeleriyle tamamladı. Ünlü şarkıcıya sahnede dansçıları eşlik etti. Hareketli şarkıları, sahne şovları ve dansları ile görsel bir şölen sunan Hadise, hayranlarına keyifli bir akşam yaşattı.

KULİS VİDEOSU SOSYAL MEDYAYI SALLADI

Sosyal medya paylaşımları ile sürekli olarak magazin gündemine gelen 33 yaşındaki şarkıcı, Kıbrıs sahnesi öncesi yayınladığı video ile yine çok konuşuldu. Kuliste sahne kıyafetiyle aynanın karşısına geçen ünlü popçu, aynada kendisini çekti. Hadise’nin seksi kıyafetleri ve duruşunun dikkat çektiği video, sosyal medyada bir anda yayıldı. Reynmen’in Ela şarkısı ile dans ederken çekilen videosunu 10.1 milyon takipçili hesabından yayınlayan Hadise, günlerce hem magazin hem de sosyal  medya gündeminde kendisine yer bulmuştu. Ahmet Hakan, Hadise’yi eleştiren bir yazı kaleme almıştı. Hadise’den sonra Ebru Polat da aynı şarkı ile dans etmişti. Polat’ın Hadise’den sonra yaptığı paylaşım taklit ve konuşulma çabası olarak görülmüştü.

Öte yandan Hadise’nin gündem olan paylaşımlarını yaptığı Instagram hesabının takipçi sayısının sahte olduğu iddia edilmişti. Demet Akalın, Hadise ile polemik yaratarak bu iddiayı alevlendirmişti. Hadise, yaptığı açıklamada takipçi satın almadığını söyledi.

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu