Hadise kafaları karıştırdı!

Önceki akşam Kıbrıs'ta bulunan bir otelde sahneye çıkan Hadise, konseri öncesi gazetecilerle bir araya geldi...

Takip Et:

Sahne şovları ve hareketli şarkıları ile yaz boyu farklı yerlerde verdiği konserlerle adından söz ettiren Hadise, önceki akşam Kıbrıs’ta bir otelin konser salonunda sahne aldı. Sahnesi öncesi kuliste basın mensuplarını kabul eden Hadise, magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. O Ses Türkiye yarışmasından jüri arkadaşı Murat Boz ile Avrupa turnesine çıkacak olan Hadise, konunun hatırlatılması üzerine Avrupa konserlerinin güzel geçeceğinin sinyallerini verdi. Aslı Enver’den ayrılan Murat Boz ile aralarında aşk dedikoduları çıkan ünlü popçu, konserlerin bu iddiayı güçlendirmesinden çekinip çekinmediği şekilde bir sorunun yöneltilmesi üzerine cevap vermeyeceğini söyledi.

“ÖZEL HAYATIM HAKKINDA KONUŞMAM!”

O Ses Türkiye’ye konuk olan Ajda Pekkan ile çekildiği bir fotoğrafını yayınlayan Hadise, fotoğrafta Süperstar’ın kötü çıkması sebebiyle sosyal medyada ti’ye alınmıştı. “Hadise, Ajda Pekkan’ı harcadı” şeklinde yapılan yorumlar karşısında da konuşmamayı tercih eden Hadise, uzun süredir yalnız olduğunun hatırlatılması üzerine kafalarda soru işareti bırakan bir açıklama yaptı. Hayatında birinin olup olmadığını açıklamayacağını ifade eden ünlü şarkıcı, “Evlensem dahi bunu size söylemem. Çünkü bu benim özel hayatım.” dedi.

Öte yandan ilk tanındığı günlerden sonra hızla kilo alan ve son yıllarda hep balık etli hallerine alışkın olduğumuz Hadise, bir hayli kilo verdi. Özel bir diyet ve spor programı ile kilo veren Hadise, incelen belini de Instagram’da yayınladığı bir video ile gözler önüne serdi.