HADİSE: KADINA ŞİDDET BENİM ÜZERİMDEN YAPILIYOR

Takip Et:
Eski futbolcu Serhat Akın, bir canlı yayında  "Hadise o zaman küt saçlıydı ve çirkindi. Beğenmemiştim. Allah beni kahretmesin. Sonradan açıldı. Arap atı gibi" demişti.
 
Hadise, çıkan haberler üzerine sessizliğini bozdu. Instagram hesabından 'Uzaktan adamsın ama adamlıktan uzaksın' yazılı bir fotoğraf paylaşan Hadise, fotoğrafın altına şunları yazdı:
 
"Cevap vermem normalde ama tekrarlıyorum kadının bu kadar şiddet gördüğü bir dönemde, kadınların kızların susmadan seslerini yükseltmeleri gerekirken bende susamam ve sesimi duyurmalıyım! Ben bu konuda ne kadar sesimi yükseltsem o kadar da bu "kadına şiddet" benim üzerimden yapılmaya devam ediliyor. Sesimi yükseltiyorum diye mi? Kadınlara korkmayın konuşun diyorum diye mi?
 
Ağzım açık okuyorum okuduklarımı, bu şahıslar adına, daha dogrusu eşleri ve evlatları kızları adına üzülüyorum. Düşünsene baban kalkmış başka bir kadın hakkında bel altı yorumlarda bulunmuş ve mesleğiyle değil saygısızca yaptığı yorumla gündemde. Ben utanırdım ve eminim eşi de küçük düsürüldüğünün farkında… 
 
Benim babam işçiydi, şimdi emekli, bana pahalı kıyafetler almak yada beni koskocaman evlerde yaşatmak için parası yoktu. Ama benim babam adam gibi adam.
 
Bu cümleyi söylemek her evlada nasip olur inşallah.
 
Sevgiler
 
Hadise"