Magazin

Hadise ve Kaan Yıldırım’ı kim barıştırdı?

Geçtiğimiz günlerde Hadise, Kaan Yıldırım’dan ayrıldığını yazılı açıklamayla duyurmuştu.


Hayranlarına ayrılık açıklaması yapan ünlü popçu şu ifadeleri kullanmıştı;
“Aşk çok güzel, her şey aşkla güzel… Herkesin yaşaması, yaşamaktan korkmaması gereken tek duygu. Kaan Yıldırım ile yaşadığım ilişkiyi noktalandırmış bulunuyorum. Kendisine hayatında başarı ve mutluluk dilerim… Hep söylerim bizi aşk ve sevgi kurtaracak, aşk hep olsun. Kendinize iyi bakımn.”

Kaan: “Kolay Bitmez”

Kaan Yıldırım’ın bir dostuna, “Hâlâ çok aşığız. Bu sevgi öyle derin ki, kolay kolay bitemez. Biz evlilik hazırlığı yapıyorduk. Nedense fevri davrandı” söylediği öne sürülmüştü….

Seda Güven barıştırdı

Postada yer alan habere göre; ilk günlerde Hadise’ye bir türlü ulaşamayan Kaan Yıldırım, aşklarının mimarı olan oyuncu Seda Güven‘in devreye girmesiyle güzel şarkıcı ile mesajlaşmaya ve dolayısıyla aradaki buzları eritmeye başladı bile…

Ayrılsalar da Hemen Açıklamayacaklar…

Yakışıklı oyuncu 15 Aralık’ta ellerinde çiçeklerle güzel sevgilisinin Maslak’taki evine gitti ve nihayet gönlünü aldığı hatta geceyi birlikte geçirdikleri konuşuluyor. Ünlü ikili bir daha fevri olmama ve ufak bir tartışma yaşasalar bile hemen sonrasında birliktelikleri hakkında alelacele açıklama yapmama kararı aldılar.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu