Hadise istedi, annesi kabul etmedi!

Hadise, İstanbul'da kendisiyle birlikte yaşamayı kabul etmeyen annesi Gülnihal Açıkgöz için sık sık Belçika'ya gidecek...

Takip Et:

Geçtiğimiz yıldan bu yana Hadise aile hayatında yaşadığı sıkıntılarla sık sık magazin gündemine geliyor. Özellikle ünlü popçunun annesi Gülnihal Açıkgöz’ün intihar girişiminde bulunması gündeme bomba gibi düşmüş ve uzun süre manşetlerden inmemişti. Ölümün ucundan dönen Gülnihal Hanım, olaydan sonra psikolojik tedavi görmüştü. Kızlarının desteği ile toparlanan anne Açıkgöz, daha sonra uzun yıllar yaşadığı Belçika’ya dönmüştü.

Gülnihal Açıkgöz’ü intihara götüren süreç kızlarının kavgasıyla başlamıştı. Hadise, müzik piyasasına girdiği günlerden bugüne sağ kolu olan ve menajerliğini yapan ablası Hülya Açıkgöz ile yollarını ayırmıştı. Ablası Hülya Açıkgöz’ün kendisi üzerinden haksız kazanç sağladığını iddia eden Hadise, ablası ile davalık olmuştu. Açıkgöz kardeşler arasında ipler tamamen kopmuştu. Hadise, stilistliğini yapan kardeşi Derya Açıkgöz’le de çalışmayı bırakmıştı. Aradan geçen ayların sonunda Hadise ablası Hülya Açıkgöz barışmasa da kardeşi Derya ile arasındaki buzları eritmişti. Hadise kardeşiyle olan fotoğraflarını sosyal medyadan yayınlayarak barıştıklarını gözler önüne sermişti.

BELÇİKA’YI İSTANBUL’A TERCİH ETTİ

Bu süreçte Hadise’nin ablası Hülya Açıkgöz, annesi Gülnihal Açıkgöz ve kardeşi Derya Açıkgöz, İstanbul’la olan bağlarını azalmış ve hayatlarını Belçika’da sürdürmeye devam etmişlerdi. Zor günler geçiren aile üyelerinden Hadise, annesi Gülnihal Hanım’ın kendisiyle birlikte Tarabya’da bulunan lüks evinde yaşamasını istese de anne Açıkgöz bu teklife sıcak bakmadı. Uzun yıllar boyunca Belçika’da yaşayan Gülnihal Açıkgöz, devamlı İstanbul’da yaşamak istemediğini söyleyerek kızının bu teklifini kabul etmedi.