Hadise gönülleri fethetti!

Hadise, hayranı olan epilepsi hastası Eda Nur'un hayalini gerçek yaptı. Eda Nur'un yaşadığı büyük sevinç fotoğraflara yansıdı...

Hadise’nin epilepsi hastası olan hayranı Eda Nur’un en büyük hayali Hadise ile tanışıp sohbet edebilmekti. Daha önce ailesiyle birlikte Hadise’ye ulaşmak için birçok yol deneyen genç kız başarılı olamamıştı. Son olarak Rulling adını kullanan sosyal medya fenomenine ulaşan Eda Nur, bir video çekerek Hadise ile tanışma isteğini dile getirdi. 583 bin takipçili hesabından videoyu yayınlayan Rulling’in çağrısına diğer sosyal medya kullanıcıları da Hadise’yi etiketleyerek destek oldu. Sosyal medyadan yapılan çağrıya Hadise’den yanıt gecikmedi.

HADİSE’YE TAKTİR MESAJLARI YAĞDI!

Eda Nur ile bir an önce görüşmek istediğini söyleyen Hadise, Eda Nur’un isteğini günler içerisinde gerçekleştirdi. Ünlü popçu, Eda Nur ve annesinin jürisi olduğu O Ses Türkiye yarışmasının çekimlerine davet etti. Kuliste Eda Nur ile bir araya gelen Hadise, genç kızla uzun uzun sohbet etti. O anları ölümsüzleştiren Hadise, sosyal medya hesabından yayınladı. Binlerce beğeni alan fotoğraflar, Insagram’da büyük ilgi gördü. Ayrıca Hadise Eda Nur ile bir video çekerek onu hiç unutmayacağını da söyledi. Eda Nur’un Hadise ile buluşmasında yaşadığı sevinç görenlerin yüzünü güldürdü. Hadise’ye ise taktir mesajları yağdı.

Geçtiğimiz günlerde O Ses Türkiye çekimlerine down sendromlu bireyler katılmıştı. Down Sendromlu Hadise hayranı Mehmet Can ünlü şarkıcıya çekimler sırasında evlilik teklif etmişti. Mehmet Can’ın teklifine ‘Evet’ diyen Hadise ve Mehmet Can’ın o anları izleyiciyi duygulandırmıştı.