Müzik

Hadise, Ezhel’in ‘Aya’sı ile kendinden geçti!

Instagram’da en çok takip edilen kadın popçu olan Hadise, önceki günlerde 10 milyon takipçiyi geçtiğini konserde çekilmiş bir videosunu paylaşarak duyurmuştu. 10.1 milyon takipçisi bulunan ünlü popçunun meslektaşı olan Demet Akalın, geçtiğimiz günde sosyal medya hesabından yaptığı canlı yayında Hadise’nin takipçi satın aldığını ima ederek “Yazık kıza takipçisini gerçek sanıyor.” demişti. Demet Akalın’a cevap vermeye Hadise, kimi zaman cesur kimi zaman esprili paylaşımlarıyla Instagram’da aktif olmaya devam ediyor.

Daha önce rap’çi Mero ve ünlü fenomen Reynmen’in şarkıları ile Instagram’a video koyan Hadise bu kez de son günlerin en çok konuşulan rap’çilerinden Ezhel’in son şarkısı ‘Aya’ ile ritim tuttururken çektiği bir videoyu paylaştı. O Ses Türkiye çekimleri sırasında kulisten paylaşan Hadise’nin bu videosu kısa sürede sosyal medyada yayılarak binlerce yorum aldı.

HADİSE’NİN RAP SEVGİSİ

Birkaç ay önce Mero’nun popüler şarkısı ‘Olabilir’i dinlerken video paylaşan Hadise, geçtiğimiz günlerde Reynmen’in olay olan şarkısı ‘Ela’ ile seksi bir dans sergilemişti. Bu video ile sadece kendi Instagram hesabında 10 milyon görüntülemeye ulaşan Hadise, günlerce konuşulmuştu. Hatta Ebru Polat da Hadise’ye özenip aynı şarkı ile dans etmişti.

Öte yandan Hadise’nin dün kardeşi ile kriz yaşadığı haberlerinin çıkmasının ardından bu videoyu paylaşması da dikkat çekici bulundu. İddiaya göre; kısa bir süre önce barışan Hadise ve Derya Açıkgöz yeniden küstü. Hadise, kardeşinin İstanbul’daki evinin kirasını ödememeye başlayınca Derya Açıkgöz, Belçika’ya anne ve ablasının yanına döndü.

 

 

Etiketler

Mine Yağız

1994 Konya doğumlu Mine Yağız, Sakarya Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi Görsel İletişim Bölümü mezunudur. Magazin sektöründe 2 yıldır editörlük yapmakta olup, 1 yıldır Magazinn.com ekibinde yer almaktadır. İletişim: mineyagiz@magazinn.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı