Hadise, Demet Akalın’ı yok saydı!

Hadise, kendisine laf atarak polemik yaratmaya çalışan Demet Akalın'a yanıt vermedi...

Takip Et:

Yeni sezonda da O Ses Türkiye ile ekranlarda olan Hadise, önceki akşam bir mekandan çıkarken görüntülendi. Bir kız arkadaşının doğum günü kutlamasına katılan Hadise, çıkışta etrafa gülücükler saçtı. O Ses Türkiye çekimlerinden direkt arkadaşının kutlamasına geldiğini söyleyen Hadise, magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı.

Instagram’da en çok takip edilen kadın popçu olan Hadise, 10.1 takipçisi sayısına ulaştı. Ünlü şarkıcı, bu durumu yine Instagram’da paylaştığı bir video ile kutladı. Konserde çekilen videoda hayranlarıyla kutlama yapan Hadise’nin takipçi sayısı Demet Akalın’a dert olmuştu. Akalın, Hadise’nin takipçilerinin sahte olduğunu söylemişti. Demet Akalın, bununla da kalmayarak Hadise için “Kocası yok” demişti.

“POLEMİK İSTEMİYORUM” MESAJI

Hadise, sahte takipçi aldığı yönünde konuşulanlara yanıt verdi. Takipçi almadığını ve bu konunun nasıl yapıldığı hakkında bir fikri olmadığını söyleyen Hadise, Demet Akalın’ın kendisi hakkında ise suskunluğunu bozmadı. Israrlı sorular karşısında keyfini de kaçırmayan Hadise, Demet Akalın’ın polemik yaratmak üzere söylediği düşünülen söylemler karşında cevap vermeyerek “polemik istemiyorum” mesajı verdi. Demet Akalın hakkında yakın çevresine konuştuğu iddialarına sosyal medyadan yalanlayan Hadise, bir kez de basın mensupları karşısında haberlerin asparagas olduğunu yineledi.

Harbiye Açıkhava’da verdiği konserde mayoyu andıran kıyafetleri ve sahne şovları ile olay yaratan ve kendini ‘Mekanın sahibi’ ilan eden Hadise, konseri hakkında da konuştu. Ünlü popçu, konserinin çok konuşulduğunu hatırlatarak seneye Harbiye’de daha fazla konser vereceğinin sinyalini verdi. Hadise, kardeşi Derya Açıkgöz ile kriz yaşadığı haberlerine ise yanıt vermemeyi tercih etti.