Hadise, Demet Akalın’ı rahatsız etti!

Demet Akalın, Hadise'yi Instagram'da takibi bıraktı. Ünlü popçunun Hadise'nin paylaşımlarını beğenmediği için takibi bıraktığı öğrenildi. Başka bir iddia ise Hadise'nin şarkısını paylaşan Demet Akalın, meslektaşından geri dönüş alamayınca sinirlenip, takibi bıraktığı yönünde...

Takip Et:

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan ünlülerden olan Demet Akalın, zaman zaman yaptığı yorumlarla magazin gündemine geliyor. Küstüğü isimleri sosyal medyadan takip etmeyi bıraktığı bilinen Akalın, bu kez Hadise’yi takipten çıktı. Hadise ise Demet Akalın’ı takip etmiyor. Instagram’da 9.7 milyon takipçisi bulunan Hadise, kimseyi takip etmeyi tercih etmiyor.

REYNMEN PAYLAŞIMI KRİZ YARATTI

İddiaya göre; Demet Akalın, Hadise’nin cesur pozlarından rahatsız oldu. Hadise’nin ‘sahte tıklama’ polemiğinde hedef gösterdiği Reynmen’in ‘Ela’ şarkısı ile dans ettiği videodan da rahatsız olan Akalın, ünlü popçunun Harbiye konserinde çekilen pozları “Mekanın sahibi geri geldi” yorumuyla paylaşmasından sonra takibi bıraktı.

HADİSE, DEMET AKALIN’I UMURSAMADI MI?

Başka bir iddiaya göre ise; Demet Akalın, önceki günlerde Hadise’nin ‘Aşk Dediğin’ şarkısını Instagram’ın hikaye bölümünden paylaştı. Hadise ise bu paylaşım sonrası Akalın’a dönüş sağlamadı. Bu duruma sinirlenen Akalın, Hadise’yi takipten çıktı.