Magazin

HACI SABANCI’DAN SEVGİLİSİ ÖZGE ULUSOY’U ‘UÇURAN’ JEST

Sosyetik işadamı, güzel aşkını özel jetiyle Paris’e götürüp ona muhteşem bir doğum günü yaşattı… Takvim'de yer alan habere göre uzun süreden beri aşk yaşadığı Özge Ulusoy'a yaptığı jestlerle sık sık gündem olan Hacı Sabancı, yine romantik yanını konuşturdu… Sosyetik iş adamı, 28 Ekim'de 34 yaşına basan güzel aşkını önceki akşam Paris'e uçurdu.

GECELİĞİ 10 BİN LİRA… 

Hacı Sabancı'nın özel jetiyle Fransa'ya giden ünlü çift, müdavimi oldukları Hotel Plaza Athenee'de kaldı. Sabancı, konaklamak için de Eyfel Kulesi manzaralı ve geceliği yaklaşık 10 bin lira olan odayı seçti. Ünlü işadamı, güzel sevgilisi için tüm odayı da çiçeklerle donattı. Özge Ulusoy'a yaş günü akşamında kentin en lüks otellerinden Hotel Costes'in restoranında romantik bir kutlama yapan sosyetik işadamı, bunlarla da yetinmedi.

ÖZEL YAPIM KOLYE ALDI

Hacı Sabancı, dün de güzel modeli "Dünyadaki en sevdiğim yer" dediği Paris'teki Disneyland'e götürdü. Özge Ulusoy'a yaş günü hediyesi olarak da tamamen el işçiliği ve özel yapım pırlanta bir kolye yaptıran Sabancı'nın bu jestleri, "Hacı, bir kez daha sevgilisinin ayağını yerden kesti" yorumları yaptırdı.

Bu arada sosyetik iş adamının yakın dostlarına "Artık evlenmek istiyorum" diyerek Özge Ulusoy'a evlilik teklif etmeyi düşündüğü de konuşulanlar arasında…

İlgili Haberler

Başa dön tuşu