Magazin

Hacı Sabancı ile ilişkisi Nazlı Kayı’ya yaradı!

Hacı Sabancı ile yaşadığı ilişki ile tanınan Nazlı Kayı, ünlü markaların yakın markajına girdi. 2 yıldır Hacı Sabancı ile birlikte olan ve ünlü iş insanı ile evlenerek Sabancı Ailsesine gireceği konuşulan Nazlı Kayı’nın tanınırlığı yıllar geçtikçe arttı. Instagram’da yüz binlerce takipçisi bulunan sosyetik güzel, artık ilişkisi ile birlikte kazandığı popülariteyi artık paraya çeviriyor. Instagram’dan para karşılığı reklam yapmaya başlayan Kayı’nın aylık gelirinin 80-100 bin lirayı bulduğu öğrenildi. Reklam anlaşması yaptığı firmaların güvenirliğini ve marka değerini araştırarak gelen reklamları kabul eden Kayı, birçok ünlü isimden daha fazla para kazanmaya başladı.

INSTAGRAM’DAN EN ÇOK KAZANANLAR: YASEMİN ÖZİLHAN VE NEBAHAT ÇEHRE

Instagram’ın giderek popüler olması ve en çok kullanılan uygulamalardan biri haline gelmesi ünlü isimler için yeni bir gelir kapısı oldu. Birçok ünlü isim buradan reklam yaparak maddi kazanç elde ediyor. Yasemin Özilhan ve Nebahat Çehre gibi ünlü simalar Instagram reklamları için en yüksek teklifi verenlerden. Bazı ünlüler ise ne kadar para teklif edilirse edilsin sosyal medyadan reklam yapmaya yanaşmıyor. Bu isimlerin başında ise iki yıldız oyuncu Tuba Büyüküstün ve Beren Saat bulunuyor. İkili, yüz binlerce liralık teklifleri ellerinin tersi ile geri çeviriyor.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu