Kültür ve Sanat

Hababam Sınıfı Yeniden’den pek iyi gala!

Türk sinemasının efsanelerinden birisi olan Hababam Sınıfı serisi, 2019 yılında yeni oyuncu kadrosuyla, yeni senaryosuyla, yeniden beyaz perdeye taşınıyor. 5 Nisan Cuma Günü sinema salonlarına konuk olacak filmin fragmanı, geçtiğimiz ay yayınlanmıştı.

Youtube üzerinden 2,5 milyondan fazla izlenme alan filmin fragmanı, büyük ilgi görüyor.  Doğa Can Anafarta’nın yönetmenliğinden çekilen film, önceki gün gala yaptı. HANN yapımın, yapımını üstlendiği filmin galası, konukları adeta gülmekten kırdı geçirdi.

Galada konuşma yapan filmin yönetmeni Doğa Can Anafarta, film ekibinin çok çalıştığını ve Hababam ruhunu yansıtmak için ellerinden gelen her şeyi yaptığını söyledi. Rıfat Ilgaz’ın eserini en iyi bir şekilde günümüze göre uyarlamaya çalıştıklarını söyleyen Anafarta, esere çok büyük saygı duyduklarını söyledi. Asla ilk Hababam ruhunu yakalayamayacaklarını bilmelerine rağmen çok emek verdiklerini itiraf eden Doğa Can Anafarta, galaya gelen davetlilere teşekkür etmeyi unutmadı.

Hababam sınıfının ilk öğrencileri olan Tuncay Akça, Ergun Sözen, Ahmet Arıman ve Teoman Ayık galada yer aldı. Artık yeni Hababam için “Bizden Geçti” diyen ilk Hababam’lılar, yeni filmin çok iyi yerlere gelebilmesini dilediler.

Altan Erkekli, Yusuf Çim, Hande Katipoğlu, Sami Aksu, Toygan Avanoğlu, Giray Altunok ve Özge Özacar gibi tecrübeli isimleri kadrosunda bulunduran Hababam Sınıfı Yeniden filmi, vizyona girmek için saatler sayıyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı