Güvercin dizisinin oyuncusu, İyi Aile Babası dizisine transfer oldu

Takip Et:
Güvercin dizisinin oyuncusu, İyi Aile Babası dizisine transfer oldu
Güvercin dizisinin oyuncusu, İyi Aile Babası dizisine transfer oldu

Magazinn /Ayrıntı – Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan komedi dizisi Iyi Aile Babası’nın hazırlıkları sürüyor. Kadrosu yavaş yavaş şekillenen dizide Güldür Güldür Show’dan dağılan Çağlar Çorumlu ve Şebnem Bozoklu’nun oynayacağı öğrenilmişti.

Süreç Film’in yapımcılığını üstlendiği dizinin rejisörlüğünü ise Hakan Algül yaparken, senaryosunu ise Tayfun Güneyer yazıyor. Sitcom stilindeki diziye daha önceki zamanlarda Timur Acar’ın katıldığı bilinmişti.

Merakla beklenen diziye oyuncuların katılımı sürüyor. Geçtiğimiz günlerde de yeniden Kanal D’de ekrana gelen Gaddar İstanbul dizisindeki Ceren karakteri ile ön tasarıya çıkan genç ve zaferli oyuncu Bahar Şahin de kadroya dahil olmuştu.

Bir adın daha dizinin kadrosuna katıldığı bilindi. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın twitter hesabından verdiği bilgiye göre, Güvercin dizisiyle dikkatleri sürükleyen genç beceri Berke Üsdiken de diziye dahil oldu.

Üsdiken’in Iyi Aile Babası dizisinde Bahar Şahin’in partneri olacağı ifade ediliyor.
İlk olarak Güvercin dizisinde Almila Isme’nın oynadığı Zülüf’ün kardeşi Müslüm’ü canlandırdı.

Berke Üsdiken’in dizide Emre adlı bir hekimi oynayacağı bilindi. Bu arada dizinin çekimlerinin de 15 Ekim’de başlaması tasarlanıyor.

Üsdiken aynı zamanda 2018 senesinde sahnelenen Don Kişot’um Ben ve Vücutsuzlar adlı iki yapıtta da rol aldı.

.