Magazin

Gürgen Öz’den Cadılar bayramı göndermesi: Siz Türkiye’de değil Amerika’da yaşıyorsunuz!

Ünlü oyuncu Gürgen Öz’den İzmir’deki depremin ertesi günü Cadılar Bayramı olarak da bilinen Batı’da kutlanan bayramı kutlayanlara sitem dolu gönderme geldi.

Sosyal medya hesabından konuyla ilgili video paylaşan Gürgen Öz depremin ertesi günü Cadılar Bayramı kutlamaları yapan ve de paylaşımlarda bulunanlar için çektiği videoya şu açıklamayı ekledi:

“İzmir depreminin ertesi günü, Sosyal Medyada Cadılar Bayramını kutlayanlara bayıldım! Çünkü siz Türkiye’de değil Amerika’da yaşıyorsunuz! 😎 O yüzden de daha havalı daha coolsunuz! İçiniz rahat olsun; Bayramınızı kutladınız! Kaçmadı Cadılar bayramınız! Herkes ne kadar oralı, ne kadar batılı ve ne kadar da vizyonlu olduğunuzu Maşallah gördü! 🧿 Yaşadığınız sanal ve özenti dünyada mutluluklar… Ama size bir haberim var; Siz tam da bu kendi değerlerini unutmuş ve özenti hareketleriniz nedeniyle, aslında hiç oralı değil, çokça buralısınız!”

İzmir’de yaşanan deprem felaketinin ardından özellikle Şeyma Subaşı Cadılar Bayramı ile ilgili yaptığı paylaşımlar sosyal medyadan oldukça tepki almıştı.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu