Gürcistan’da skandal! Serdar Ortaç’ı soyup odada beklettiler!

Ünlü popçunun MS ilaçları yüzünden üstü soyulup hakkında işlem yapıldı. Serdar Ortaç "Bir daha bu ülkeye gelmeyin" diye isyan etti. İşte o görüntüler...

Takip Et:

Türk popunun en önemli isimlerinden Serdar Ortaç, iddiaya göre MS ilaçları yüzünden gümrük girişinde Gürcistan’a alınmadı. Ortaç’ın üstü soyuldu ve bir süre odada bekletilip hakkında işlem yapıldı. Ünlü popçu, “Beni böyle soydular. Beni biraz seviyorsanız bu ülkeye gelmeyin” diyerek isyan etmişti.

Bu skandalın ardından; Serdar Ortaç, Bakü’deki konserinin organizatörlerinin de yardımıyla ülkeye giriş yaptı. Ortaç, “O polisin beni soymasını nasıl affedeceğim? MS hastası bir insan valizine ilaçlarını koymış, içmezse ölecek, neden el koyarlar anlamadım” diyerek haklı isyanını dile getirdi.

Magazinn.com ailesi olarak, Türk popunun çok önemli bir değeri olarak gördüğümüz Serdar Ortaç’a geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz. Elbette, bu yapılanlar kardeş ülke Gürcistan’ın tamamına maledilemez ama yetkililerden bir özür açıklaması beklendiği de aşikar! 

SERDAR ORTAÇ ÜLKEYE GİRİŞ YAPTIKTAN SONRA BU AÇIKLAMAYI YAPTI!

İŞTE SERDAR ORTAÇ’IN ÜSTÜ ÇIKARTILIP BEKLETİLDİĞİ GÖRÜNTÜLER!