Gupse Özay’ın yeni filmi Eltilerin Savaşı güldürmeye geliyor!

Gupse Özay'ın yeni filmi Eltilerin Savaşı'nın teaser'ı yayınlandı...

Takip Et:

Kendi yarattığı Deliha serisi ile sinema perdesine adım atan Gupse Özay’ın yeni filmi Eltilerin Savaşı görücüye çıktı. Gupse Özay’ın Sultan karakterine hayat verdiği filmde Merve Dizdar ise Sultan karakterinin eltisi Gizem’i canlandıracak.

Eltilerin Savaşı ile izleyiciye Sultan’ın kahkaha dolu dünyasının kapılarını aralayacak olan Gupse Özay, teaser’da başrolü paylaştığı ve eltisi Gizem’i canlandıran Merve Dizdar’la ilk kez buluşuyor. Sosyal medyayı hayatında sıkça kullanan, gösterişi, dekorasyonu, giyimi, mücevheri, ev hanımlığını çok seven Sultan’ın tek tek takılarını anlattığı sahne, izleyiciye kahkaha dolu ‘ışıl ışıl’ bir filmin ipuçlarını veriyor.

İki elti arasındaki tatlı ve eğlenceli rekabetin, dillere plesenk olacak repliklerle beyazperdeye yansıdığı film, sosyal medyanın günlük hayata kattığı renkleri de izleyiciye aktarıyor. Sadece kadınların değil, aile içindeki erkeklerin de dünyasının kapılarını aralayacak olan Eltilerin Savaşı’nın yönetmenliğini Onur Bilgetay üstleniyor.

NuLook yapımcılığında hayata geçen Eltilerin Savaşı 31 Ocak’ta vizyona girmeye hazırlanıyor.

 

 

Gupse Özay’ın canlandırdığı Sultan karakterinin gösterişli ve ihtişamlı dünyasının ilk kez izleyiciyle paylaşıldığı teaser’da, eltilerin arasındaki büyük rekabetin ilk adımları ekrana geliyor.