Medya

Gupse Özay ve Songül Öden, aynı dizinin fanı çıktılar!

Televizyongazetesi.com/Ayrıntı – Eylül sezonuyla beraber onlarca dizi bir anda yayınlanmaya başlandı. Haftanın yedi günü çoğu zaman kanalda seçenek projeler yer almakta. Aylarca süren hazırlıklar neticesinde diziler teker teker yayına girdiler. Hala hazırlanmakta olanlar da var tabii…

Öyle diziler var ki bizi ekrana kilitlemeye başladılar dahi. Yeni sezondaki iddialı yapımlar, öyküleri, oyuncuları ile gündemden düşmüyor. Bir evvelki sezondan gelenler de galibiyetli grafikleriyle yeni sezonda da varlıklarını sürdürüyor ve meraklı izleyiciyi ekran başına getiriyor.

Ancak bu sezon öyle bir dizi var ki gündemden ilk kısmından beri hiç düşmedi… TRT1’de yayınlanan Suçsuzlar Apartmanı.
Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi kitabındaki Çöp Apartmanı adlı öyküden diziye adapte edilmekte.

Hem öykünün asıl olması hem de oyuncu tercihleri, senaryo, mekanlar derken Suçsuzlar Apartmanı reytingleri alt üst ettiği gibi sosyal medyanın gündeminden de düşmüyor. Özellikle 8 sene aradan sonra yine dizilere dönen Ezgi Mola’nın Safiye karakteri.

Ailesi tarafından travmatik vaziyetlere maruz bırakılan Safiye, hastalıklı bir şahsiyet.
Domatesi dahi sabunla ve 4 kere deviriyor. Daha ilk kısımdan Safiye’nin hali, izleyenlerin vicdanına oturdu. Dizinin bu hafta Salı akşamı 4. kısmı yayınlandı.

Şimdiden pek çok şahsın diline düşen Suçsuzlar Apartmanı, aynı zamanda pek çok adın da dikkatini çekti ve her hafta herkes gibi merakla oturup izliyorlar. Pek çoğu da methiye dolu yorumlarla sosyal medyada iletiler paylaşıyorlar.

Ezgi Mola, gelen bu yorumları baktıkça story’de paylaşıyor.
Özay, Eltilerin Savaşı filminde beraber oynadığı Merve Dizdar’a dizinin ilk kısım yayını evvelinde “Ezgi ile benden daha çok eğlenmezsiniz umarım” biçiminde bir ileti dahi atmıştı mizahlı bir dille.

Songül Öden, kendisinin ne kadar etkilendiğini ifade ettiği iletisiyle noktaya değinirken, Gupse Özay da dizinin başına geçip merakla izlemeye başladığın duyurdu yaptığı paylaşımla.

İşte o paylaşımlar…

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu