Magazin

Gupse Özay ve Barış Arduç evleniyor!

Gupse Özay’ın kendi yazıp oynadığı ‘Deliha’ filminin setinde tanışan ve arkadaşlıkları aşka dönüşen Barış Arduç ve Gupse Özay’ın ilişkisi 6 yıldır hız kesmeden devam ediyor. Beraberliklerini gözlerden uzak yaşamaya çalışan çift, bu yüzden zaman zaman ayrıldıkları haberleri ile magazin gündemine geliyordu. Her seferinde ayrılmadıkları ortaya çıkan oyuncu çift, sürekli olarak evlilik sorularına muhatap oluyordu. Çift 6 yılın sonunda evlenmeye karar verdi.

Geçtiğimiz aylarda Beykoz Konakları’nda lüks bir ev satın alan ikili, birkaç gün sonra nikah masasına oturmaya hazırlanıyor. Şu sıralar her yıl uğrak yerleri olan Çeşme’de tatil yapan ikili, bu hafta İzmir’in Çeşme ilçesinde nikah masasına oturacak. Nikahta şahitler ve belediye başkanı dahil olmak üzere toplam 5 kişi olacağı öğrenildi. Dünyaevine girmeye hazırlanan Gupse Özay ve Barış Arduç, düğünü ise gelecek yıl yapacak. 32 yaşındaki Arduç, geçtiğimiz senelerde ‘evlilik’ iddiaları hakkında şunları söylemişti: “Günü geldiğinde haberiniz olur. Ben bu konuları çok konuşmayı sevmiyorum. Vakti geldiğinde sizinle paylaşırız. Mutluluk paylaştıkça çoğalan bir şeydir.”

Ayrıca uzun yıllardır tek eşli olmasına rağmen başka kadınlara bakmadığı ve sevgilisi Gupse Özay’ı aldatmadığını söyleyen ünlü oyuncu, “Aklım başka kadınlara gitmiyor. İlişkim boyunca ‘Tüh be’ dediğim tek bir an bile yok. Aslında bu belki de benim şansım. Hayatımda birinin olması beni dengeliyor.” şeklinde konuşmuştu. Arduç, son olarak sevgilisi hakkında şunları söylemişti: “Huzuru seviyorum ve huzurumuz yerinde olduğu için de yılları devire devire gidiyoruz.”

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu