Medya

GUPSE ÖZAY VE BARIŞ ARDUÇ ‘DELİHA 2’ İLE GELİYOR!..

2014 yılında Gupse Özay’ın filmi ‘Deliha’da aşk yaşayarak bu birlikteliklerini günümüze kadar getiren Özay ile Barış Arduç, yapımın ikincisi için kolları sıvadı.

Aşklarıyla gündem olan ikili, bu birliktelikleri fırsata çevirerek ‘Deliha 2’de kamera karşısına geçecek. Ünlü çift, yaz planlarını bir süre askıya alarak yeni projelerinin çekimleri için sette olacak. Deniz, kum ve güneş üçlüsünden uzak olacak ikili, çekimleri bitir bitirmez soluğu tatilde alacak.

Güneş yerine set ışıklarıyla terleyecek olan çift, bu projesiyle de vizyonda başarılı bir gişe sonucu elde etmeye çalışacak.

Senaryolarını yazmak için kendisine küçük bir ofis kiralayan güzel oyuncu, vaktinin büyük bir çoğunu burada geçiriyor. (Akşam)

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu