Magazin

Gupse Özay Hamile mi?

Gupse Özay hamile mi? 6 senelik ilişkilerini evlilik ile taçlandıran Barış Arduç ve Gupse Özay’dan bebek haberi. Daha önceki zamanlarda 4 aylık hamile olduğu iddia edilen Gupse Özay Habertürk’ten Mehmet Çalışkan’a yaptığı açıklama ile iddialara cevap verdi.

Gupse Özay kimdir?

Barış Arduç kimdir?

Gupse Özay “Çok İstiyorum”

Gupse Özay ve Barış Arduç 2014 senesinde başlayan ilişkilerini geçtiğimiz Temmuz ayında nikahla taçlandırdılar.
Sade bir merasimle evlenen çiftin hayranları bu sürpriz nikahla büyük şok yaşamıştı.

Gupse Özay ile Barış Arduç Tatilde

Gupse Özay ve Barış Arduç’tan nikah sonrasında “Bayram yaklaşmıştı, bayramdan sonra da İstanbul’a dönecektik, hava da hoş, e hadi o zaman gel bir sınayalım dedik ve bir anda evlendik” açıklamasında bulunmuşlardı.

Gupse Özay hamile mi? önceki günlerde Gupse Özay’ın 4 aylık hamile olduğu iddia edilmişti.
Oyuncu Habertürk’ten Mehmet Çalışkan’a yaptığı açıklama ile çıkan iddiaları reddetti. Özay, mevzuyla alakalı “Hamile değilim ama çok istiyorum” biçiminde konuştu.

Gupse Özay ve Barış Arduç’dan Sürpriz Son..

Barış Arduç “Biz Çocuk Çok İstiyoruz”

Geçtiğimiz ay gazeteciler tarafından görüntülenen Barış Arduç evliliği ile alakalı şu açıklamada bulunmuştu;

Evliliğimiz mükemmel gidiyor. 6-7 yıllık birlikteliğimiz var.
Yüzük takmak bizim de çok istediğimiz bir şeydi. Yüzük takmayı da hoşlandım azıcık. Dediğim gibi yaşamı paylaşmaya başlıyor olsak, sürprizleri olabilirdi ama biz yedinci seneye gireceğiz yaşamı paylaşıyoruz, bir sürprizimiz yok birbirimize karşı, mizacımızı suyumuzu öğreniyoruz.

Gupse Özay’ın hamile olduğu iddialarına ise “Bu stil haberler gözlediğimiz şeylerdi. Biz çocuk çok istiyoruz ve maksadımız da var. Olursa, böyle bir haberi neşeyle paylaşırız. Şu an öyle bir vaziyet yok.

 

 

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu