Magazin

GÜNDEMİ SARSAN İDDİA! İŞTE KUTLUAY ÇİFTİNİ AYIRAN KADIN!..

Milliyet'te yer alan habere göre Demet Şener, 15 yıldır aynı yastığa baş koyduğu eşi İbrahim Kutluay’la boşanacaklarını açıkladı.

 

Eski manken, “Çok mücadele verdim. Benim alnım ak, başım dik. Boşanma kararını ben aldım” dedi. Uzun süredir haklarında çıkan ‘Evlerini ayırdılar’ ve ‘Boşanacaklar’ iddialarıyla gündeme gelen ve her defasında çıkan haberleri yalanlayan Demet Şener ve İbrahim Kutluay, yollarını ayırıyor. Evliliklerinde 15’inci yıllarını dolduran çiftten Şener, boşanma davası için gerekli talimatları avukatı Aslı Hatemi’ye verdiğini söyledi.

 

Şimdilerde boşanma kararı alan ünlü çift arasındaki kriz, cemiyet hayatının gözde çifti Edwina ile Murat Özyeğin'in 2012 yılında 11 yıllık evliliklerini sessiz sedasız bitirmeleriyle başladı.

 

O dönem Demet Şener ile evli olan İbrahim Kutluay'ın haftanın 4-5 günü eve gitmediği ve Edwina Hanım'la yasak aşk yaşadığı iddiaları gündeme bomba gibi düşmüştü. 11 yıllık evliliklerini bitirme kararı alan Demet Şener ve İbrahim Kutluay'ın 2012 yılında cemiyet hayatının gözde ismi Murat Özyeğin'den ayrılan Edwina Hanım yüzünden bittiği öne sürüldü.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu