Medya

Gün değiştiren Menajerimi Ara dizisi, izleyicileri çok mutlu etti!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Salı akşamları yayınlanmakta olan Menajerimi Ara dizisinin gününün değiştirildiği açıklandı. Star TV, Salı performansı iyi olmayan ve kesintisiz reyting düşüşü yaşayan dizisine büyük bir kader daha verdi.

Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Çoğalman, Ayşenil Şamlıoğlu, Ahsen Eroğlu ve Deniz Can Aktaş’ın başrollerinde yer aldığı dizinin yeni kısımları artık Pazar akşamları yayınlanacak. 18 Ekim günü de 9.kısmı seyredebileceksiniz.
Zira, salı akşamları izleyiciler cümbüşlü ve değişik bir yapım olmasına karşın Suçsuzlar Apartmanı ve Harami Dünyaya Hükümdar Olmaz’ı seçiyordu.

Pek Çok izleyici kanalın bu kararını destek ver. Sosyal medyada yapılan yorumlarda, “Pazar gününe almanız iyi oldu. Dizi reyting kurbanı olmamalı” diye yazdı. Pazar günü için tek mesele ise Arıza izleyicilerinin itirazı. Show TV’nin dizisine bağlanan bir grup izleyici, Pazar gününü bu sebeple iyi tespit etmedi.
Aşinayı üzere pek çok yapımın günü değiştiğinde izleyiciler bu gidişata büyük tepki koyar. Ancak bu sefer Menajerimi Ara’nın final riski yaşaması sebebiyle Star TV’nin kararına büyük yardım var.

İşte 18 Ekim Pazar günü yayınlanacak olan 9. kısım fragmanı:

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu