Müzik

Gülşen’in son durağı İstanbul oldu!

Uzun yıllardır müzik piyasasında yer alan Gülşen, hem şarkıları hem sahne kıyafetleri hem de cesur tarzıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Popçular arasından seksi kıyafet seçimleriyle her zaman sıyrılmayı başaran ünlü şarkıcı, son dönemde tercih ettiği cesur kıyafetleri ile her zaman olduğu gibi adından söz ettiriyor. Geçtiğimiz aylarda beyaz bikinisinin üzerine transparan bir kıyafet giyen Gülşen kıyafeti ve dansları ile günlerce konuşulmuştu. 2.5 yaşında bir oğlu olmasına rağmen düzgün fiziğini koruyan ünlü popçu, sahne kıyafetlerine verdiği önemle ve seçici davranmasıyla da biliniyor.

SAHNE KIYAFETİ ÇOK KONUŞULDU!

90’lı yıllarda müzik piyasasına merhaba diyen 43 yaşındaki şarkıcı, konser maratonuna devam ediyor. 2019’un İstanbul’daki son konserini önceki gün veren Gülşen, biletleri günler öncesinde biten konserde eski ve yeni şarkıları ile kendisini dinlemeye gelenlere keyifli bir akşam yaşattı. 2.5 saat boyunca sahnede kalan ünlü popçu, hit şarkıları ile sevenleri bir an olsun yerlerinde durdurmadı.

Ünlü popçu, konserde tercih ettiği siyah mini, yırtmaçlı elbisesi ile sosyal medyada yine çok konuşuldu. Siyah elbisesini çizmeleriyle tamamlayan Gülşen’e sosyal medyada “20’lik kızlara taş çıkarıyor” yorumları yapıldı.

Gülşen, yılbaşında Kıbrıs’ta sahne alacağını söyledi. Bu yıl yılbaşında konser verecek ünlüler arasında Tarkan, Hadise, Ebru Gündeş, Yıldız Tilbe, Murat Boz, Seda Sayan, Funda Arar, Işın Karaca ve Murat Dalkılıç gibi isimler yer alıyor.

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu