Kültür ve Sanat

Gülşen’in 24 bin liralık kombini!

2020 yılında çıkaracağı yeni şarkılar için bir yandan stüdyo çalışmalarına devam eden Gülşen, bir yandan da hız kesmeden konser veriyor. Ünlü popçu, önceki akşam Kıbrıs’ta yer alan bir otelde sahneye çıktı. Sahneye baştan ayağı parlak gri olarak çıkan Gülşen, göz kamaştırdı. Derin yırtmaçlı 4 bin lira değerindeki elbisesini 20 bin liralık dizüstü çizmesiyle tamamlayan Gülşen, sahne kıyafetleri ve günlü hayatında kullandığı giysiler için bir bütçe ayırdığını söyledi. Seyircisine karşı saygısının olduğunu ve onlara güzel görünmek istediğini dile getiren ünlü şarkıcı, tek bir gecelik sahne kostümüne 24 bin lira harcadı. Uzun yıllardır iddialı sahne kıyafetleri ile konser vererek her seferinde adından söz ettiren 1 çocuk annesi Gülşen, düzgün fiziği ile taktir topladı. Yaklaşık 2 saat boyunca sahnede kalan Gülşen, kendisini dinlemeye gelen müzikseverlere keyifli bir akşam yaşattı.

GÜLŞEN’İN ÖZEL MİSAFİRLERİ!

Gülşen’i Kıbrıs konserinde dinlemeye gelenler arasında usta oyuncu Perran Kutman ve eşi Koral Sarıtaş da vardı. İkiliyi kulisinde ağırlayan Gülşen, daha sonra konseri sırasında sahneden inerek Kutman ve Sarıtaş’ın yanına gitti. Koral Sarıtaş’ın ilk albümü olan Be Adam’ın yapımcısı olduğunu söyleyen Gülşen, Sarıtaş’ın hayatında çok önemli bir konumda olduğunun altını çizdi. 23 yıl önce ilk albümünü çıkan ünlü popçunun, Koral Sarıtaş’a patron diye hitap etmesi de dikkatlerden kaçmadı. Gülşen, Perran Kutman ve Koral Sarıtaş ile çekildiği fotoğrafları sosyal medya hesabı üzerinden takipçileri ile paylaşmayı ihmal etmedi.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu