Gülşen’i sinirlendiren iddia!

Sık sık estetik yaptırdığı iddialarıyla gündeme gelen Gülşen, hakkında çıkan haberlere yanıt verdi...

Takip Et:

Uzun yıllardır müzik piyasasında yer alan Gülşen, hem şarkıları hem sahne kıyafetleri hem de cesur tarzıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Popçular arasından seksi kıyafet seçimleriyle her zaman sıyrılmayı başaran ünlü şarkıcı, son dönemde tercih ettiği cesur kıyafetleri ile her zaman olduğu gibi adından söz ettiriyor. Geçtiğimiz günlerde beyaz bikinisinin üzerine transparan bir kıyafet giyen Gülşen kıyafeti ve dansları ile günlerce konuşulmuştu. 2.5 yaşında bir oğlu olmasına rağmen düzgün fiziğini koruyan ünlü popçu, sahne kıyafetlerine verdiği önemle ve seçici davranmasıyla da biliniyor.

“DUDAK DOLGUSU YAPTIRDI” İDDİASINI YALANLADI

90’lı yıllarda müzik piyasasına merhaba diyen 43 yaşındaki şarkıcı, yıllar içerisinde sürekli olarak estetik yaptırdığı haberlerine de konu olmaya devam ediyor. Son olarak dudak dolgusu yaptırdığı iddia edilen Gülşen, konu hakkında açıklama yaptı. Dudaklarının doğuştan dolgun olduğunu ve estetik yaptırmadığını ifade eden Gülşen, yaptırsa da saklamayacağını ve bunun kimseyi ilgilendirmediğini de sözlerine ekledi.

Oğlu Azur Benan’ın Londra’da okula başladığı hatırlatılan Gülşen, eşi Ozarn Çolakoğlu ile birlikte Londrada bulunan stüdyolarında müzik çalışmalarına devem ettiğini belirtti. Azur’u da yanlarında götürdüklerini dile getiren ünlü popçu, minik oğullarının henüz okula başlamadığını söyledi. Yurtdışında okul fiyatlarının ülkemizden daha ucuz olduğunu ifade eden Gülşen, okul araştırmalarına şimdiden başladıklarını da göstermiş oldu. Gülşen’in Azur Benan’ı Londra’da okutmak için 100 bin lirayı gözden çıkardığı iddia edilmişti.