Magazin

Gülşen’den sıra dışı estetik operasyon!

Uzun yıllardır müzik piyasasında yer alan Gülşen, hem şarkıları hem sahne kıyafetleri hem de cesur tarzıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Popçular arasından seksi kıyafet seçimleriyle her zaman sıyrılmayı başaran ünlü şarkıcı, son dönemde tercih ettiği cesur kıyafetleri ile her zaman olduğu gibi adından söz ettiriyor. Geçtiğimiz günlerde beyaz bikinisinin üzerine transparan bir kıyafet giyen Gülşen kıyafeti ve dansları ile günlerce konuşulmuştu. 2.5 yaşında bir oğlu olmasına rağmen düzgün fiziğini koruyan ünlü popçu, sahne kıyafetlerine verdiği önemle ve seçici davranmasıyla da biliniyor.

90’lı yıllarda müzik piyasasına merhaba diyen 43 yaşındaki şarkıcı, yıllar içerisinde sürekli olarak estetik yaptırdığı haberlerine de konu olmaya devam ediyor. Son olarak dudak dolgusu yaptırdığı iddia edilen Gülşen, konu hakkında açıklama yapmıştı. Dudaklarının doğuştan dolgun olduğunu ve estetik yaptırmadığını ifade eden Gülşen, yaptırsa da saklamayacağını ve bunun kimseyi ilgilendirmediğini de söylemişti.


BASINA GÖRÜNTÜ VERMEK İSTEMEDİ! 

Geçtiğimiz günlerde bişektomi ameliyatı olduğu ve yanaklarından yağ aldırdığı iddia edilen Gülşen’in bu kez evde estetik operasyon geçirdiği öne sürüldü. İddialara göre; estetik merkezinden çıkarken gazeteciler tarafından görüntülenmek istemeyen Gülşen, bu durumu yaşamamak için estetik uzmanını evine getirtti. Daha önce bazı ünlü isimlerin de başvurduğu yöntemi gerçekleştiren Gülşen, botoks ve dolgularını böylelikle yeniletmiş oldu. Estetiğe karşı olduğunu açıklayan 43 yaşındaki Gülşen, “Yanaklarım yıllardır aynı, müdahale yok. Dolgunun yakıştığı kimseyi görmedim. Bir tek botoksum var. Estetiksiz yaşlanmak istiyorum” demişti.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu