Gülşen’den çarpıcı ‘cesur kıyafet’ açıklaması!

Pop müziğin başarılı isimlerinden Gülşen, önceki akşam ünlü modacı Cengiz Semercioğlu'nun defilesinde sürpriz olarak sahneye çıktı...

Takip Et:

Son dönemde İngiltere ve İspanya’dan ev aldığı haberleriyle magazin gündemine gelen Gülşen, önceki akşam Çırağan Sarayı’nda düzenlenen Cengiz Abazoğlu defilesinde kısa bir konser verdi. Düzgün fiziği ve gösterişli elbisesiyle podyumda yürüyen mankenleri aratmayan Gülşen’in kıyafet seçiminde her zaman olduğu gibi cesur davrandığı görüldü. Derin bir sırt dekoltesinin olduğu kıyafetin göğüs ve bel kısmı da bir hayli iddialıydı.

Cengiz Abazoğlu’nun imzasını taşıyan elbisenin üzerinde tam 300 adet özel taşın olduğu öğrenildi. Geçtiğimiz kurban bayramında bikini üzerine transparan bir kıyafet giyen ünlü popçunun bu kıyafeti de günlerce konuşulmuştu. 1 çocuk annesi 43 yaşındaki Gülşen’in 20’lik genç kızlara taş çıkaran düzgün fiziği ve seçtiği cesur sahne kıyafetleri her daim güzel şarkıcıyı magazin gündemine taşıyor.

“ERKEKLER KADINLARDAN ÜSTÜN DEĞİL, KIYAFETLERİMİZE KARIŞAMAZLAR!”

Çağla Şıkel’in baş model olarak çıktığı ‘Düello’ isimli defilede yer alan 140 kıyafeti Şevval Şahin, Buse İskenderoğlu ve Ecem Çırpan gibi modeller taşıdı. Defilede sahne alan Gülşen, konseri sonrası Cengiz Semercioğlu ile birlikte magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Londra’dan 8 milyon lira değerinde ev satın almadığını belirten popçu, stüdyolarının ise yeni olmadığını ve uzun yıllardır Londra’da müzik çalışmalarını o stüdyoda yaptıklarını anlattı. 2.5 yaşındaki oğlu Azur Benan’ın Londra’da okula başladığı haberlerini de yalanlayan Gülşen, İngiltere’de bulundukları dönemde minik oğlunun yaşıtları ile birlikte vakit geçirdiği bir yere götürdüğünden bahsetti.

Daha önce eşi Ozan Çolakoğlu dahil kimse ne giyeceğime karışamaz açıklamasıyla çok konuşulan Gülşen, bu sözlerini yenileyerek erkeklerin kadınlardan üstün olmadığını ve bu konuların hala konuşulmasını üzücü bulduğunu söyledi. Ünlü popçu, ülkemizde artan kadına yönelik şiddet, taciz, tecavüz vakalarının da bu zihniyetin bir ürünü olduğunu sözlerine ekledi.