Magazin

Gülşen ülke ülke gezecek!

2011 yılından beri birlikte olan ünlü şarkıcı Gülşen ve aranjör Ozan Çolakoğlu, 2016 yılında Barselona’da gerçekleşen sade bir nikahla dünyaevine girmişti. Aileleri ve yakın arkadaşlarının katılımıyla gerçekleşen nikahtan aylar sonra ise çift, oğulları Azur Benan’ı kucaklarına almıştı.


AZUR BENAN, EĞİTİMİNE LONDRA’DA BAŞLADI

Geçtiğimiz aylarda 2 yaşına giren Azur Benan’ın eğitimi için anne ve babası şimdiden kolları sıvadı. Ünlü çift, minik oğullarını Londra’da bir okula yazdırdı. Oğlunun ilk okul gününe ait fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaşmayı ihmal etmeyen ünlü popçunun Azur Benan’ın okula başlamasıyla yoğunluğu da arttı. Gülşen ilerleyen dönemde oğlu, işleri ve yeni aldığı evler yüzünden 4 ülke arasında mekik dokumaya başlayacak.

İNGİLTERE’DEN 16 MİLYONA, İSPANYA’DAN 5 MİLYONA EV ALDILAR

Azur Benan’ın eğitimi için İngiltere’ye yerleşen çift, buradan 8 milyon lira değerinde bir ev aldı. Ev almak için Londra’nın ünlü yerleşim yerlerinden olan Kensington’u seçen Gülşen ve Ozan Çolakoğlu, Soho bölgesinden aldıkları 7.5 milyon liralık evi ise stüdyo haline getirdi. İkili, birkaç hafta önce ise İspanya’dan bir ev almıştı. Gülşen, sık sık Costa Brava’da olan villalarının dekorasyonu için İspanya’ya gidecek. İkilinin buradaki villalarını 5 milyon liraya satın aldığı öğrenildi.

İŞLERİ İÇİN AMERİKA’YA GİDECEK

Öte yandan Amerika’da yaşayan bir yapımcı ile düet yapacağı konuşulan Gülşen, sık sık okyanus ötesine gitmek zorunda da kalacak. Ünlü popçunun Türkiye’de konser vermeye devam edeceği de belirtildi.

 

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu