Magazin

Gülşen satamadığı lüks dairesine kiracı arıyor!

Son zamanlarda İngiltere ve İspanya’da ev aldığı haberleri ile gündeme gelen Gülşen, uzun yıllar önce Zorlu Center’dan bir lüks bir daire satın almıştı. Aranjör Ozan Çolakoğlu ile evlin olan ünlü popçu, oğlu Azur doğduktan sonra ev değiştirmeye karar vermiş ve Rumelihisar’ında bahçeli bir villaya taşınmıştı.

Zorlu’daki evini kullanmayan Gülşen, geçtiğimiz aylarda daireyi satışa çıkarmıştı. 15 milyon liraya aldığı evi 30 milyon liraya satmaya çalışan ünlü şarkıcı daireye alıcı bulamadı. 30 milyon liranın aşağısına düşmek istemeyen Gülşen, lüks dairesi için aylık 35 bin lira istiyor.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu