Gülşen şarkı başına ne kadar kazanıyor?

Gülşen, eşi Ozan Çolakoğlu ve Edis'le, önceki gece stüdyodan çıkarken görüntülendi. Ünlü şarkıcı, magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı...

Takip Et:

Gülşen, eşi Ozan Çolakoğlu ve Edis, önceki gece stüdyoda geç saatlere kadar çalıştı. Çıkışta kendilerini gazetecilerin beklediğini gören Gülşen, makyajsız görüntü vermemek için gece yarası olmasına rağmen güneş gözlüklerini taktı. Muhabirlerin yönelttiği soruları yanıtlayan Gülşen, “İngiltere’yi seviyorum ama Türkiye’ye gelince taşı toprağı öpmek istiyorum, memleketimi çok özlüyorum. Ülkemin eşi benzeri yok.” diye konuştu.

“En pahalı besteleri sizin yaptığınız söyleniyor, doğru mu?” sorusuna ise ünlü popçu, “Tabii ki en pahalı biziz, doğru. Fakat fiyat konuşmak ayıp.” diye yanıt verdi ve ekledi: “Arkadaşlar espri yapıyoruz ama öyle fiyat konuşmak çok doğru olmaz.” 

Gülşen şarkı başına 500 bin lira alırken, birçok albüme aranjörlük yapan eşi Ozan Çolakoğlu, söz, müzik ve düzenleme dahil şarkı başına 500 bin lira alıyor. Gülşen, sahneye de 100 ila 150 bin TL’ye çıkıyor.