Gülşen: Çocuğumu kimseye emanet edemem ben nereye Azur oraya!

Gülşen, Gürcistan sınır kapısından alınmayan Filipinli bakıcısı yüzünden konsere gecikmeli olarak çıktı...

Takip Et:
gulsenbatumkrizi

Bir otelde ikinci yıl kutlamaları kapsamında sahneye çıkan Gülşen, Batum’lu sevenlerini coşturdu. Kendisi Ordu’lu olan köken olarak Batum’lu olduğunu söyleyen Gülşen oğlu Azur ile geldiği günü birlik konserinde sınır kapısında hem Filipinli bakıcısı hem de kaybolan bavulu yüzünden zor anlar yaşadı. Konserine zor yetişip sınır kapısından alınmayan ve bakıcısı yüzünden zor anlar yaşayan Gülşen oğlu Azur’u da konaklama yapmadığı ve 3 saat için geldiği konserine Oğlu Azur’u da getirdi. 6 saatlik yolculuğun ardından konser verip 3 saat kaldığı Batum’dan ayrılan ve oğlunu kimseye bırakmadığı için de yanında getiren Gülşen “Oğlum bizimle çocuk işçi oldu” itirafını yaptı.

Sınır Kapısında Bakıcı Kavgası

Konserine oğlu Azur ve beraberinde Filipinli bakıcısını da getiren ve Gürcistan sınır kapısından alınmayan Filipinli bakıcısını yüzünden konsere gecikmeli olarak çıkan Gülşen “Filipinliler Gürcistan’a giremiyormuş, bizi sınırda beklettiler bir de bavul krizimiz oldu, tüm bunları atlatıp konsere yetiştik” dedi.

Oteldeki konserine Oğlu Azur’u da getiren ve oğlunu kimseye bırakmak istemediğini söyleyen Gülşen “Çok yorgunluk verici bir yolculuk geçirdik ama alışkınız biz, yollar bizim işimiz, Azur da bizimle geldi, bebek isçi oldu, ben çocuğumu hiç kimseye emanet edemem, Allah korusun dünyanın bin bir türlü hali var, hep bir arada olmak taraftarıyım” dedi.

Azur’la her yerde bir arada olmaktan çok mutlu oluyorum, yolculuksa benim işim buysa o da bizim hayatımızın bir parçası ise ondan ayrılamam” diyen Gülşen ‘Kimselere güvenemiyoruz, evimize de gerekli kameraları koyduk‘ dedi.

gulsen batum

Benzerlik de nereden çıktı ?

Konseri öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan ve Aleyna Tilki’nin çıkışı ve kendisine benzetildiği yönündeki soruları da yanıtlayan Gülşen “Nerden çıktı bu benzerlik, öyle birşey olamaz, çok küçük o genç yaşına rağmen ne istediğini bilen, ışığı olan, çalışkan bir insan, onun gibi başarılı birinin Türkiye’den çıkmasından dolayı da çok mutluyum, zaten onun da kimseye benzemek gibi bir kaygısı da yok” cevabını verdi.