Magazin

Gülşen, Azur Benan için yıllık 100 bin lira ödeyecek!

Müzik dünyasının en çok kazanan şarkıcılarından olan Gülşen ve aranjör eşi ozan Çolakoğlu, son dönemde sık sık aldıkları lüks evler ve lüks yaşantılarını anlatan haberlere konu oluyor. 3 yıllık evli çift, 2 yaşındaki oğulları Azur Benan’ın eğitimi için şimdiden kolarını sıvamıştı. Oğlunun anadili gibi İngilizce bilmesini isteyen Gülşen, oğlunu İngiltere’nin başkenti Londra’da bulunan ve İngiliz kraliyet ailesinin mensuplarının çocuklarının da eğitim öğretim gördüğü bir anaokuluna yazdırdı. Okulun ilk günü Azur Benan ile fotoğrafını sosyal medyadan yayınlayan Gülşen’in minik oğlunun eğitimi için kesenin ağzını açtığı öğrenildi. İddiaya göre Gülşen ve Ozan Çolakoğlu çifti, Azur Benan’ın okuluna yıllık 100 bin lira ödeyecek.

Son dönemde yurtdışından birçok ev aldığı konuşulan ikilinin Londra’da 6 milyon lira değerinde bir ev ve 7.5 milyon lira değerinde bir stüdyo aldığı iddia edilmişti. Ayrıca çifttin İspanya’nın Costa Bravo bölgesinden de 5 milyon liraya bir yazlık ev aldığı öne sürülmüştü.

ARDA TURAN VE ASLIHAN DOĞAN DA OKUL İÇİN YILLIK 70 BİN LİRA ÖDEYECEK

Öte yandan Gülşen’in 2 yaşındaki oğlu Azur Benan’ın İngiltere’deki eğitimi için sadece okula yıllık 100 bin lira harcaması akıllara Arda Turan ve Aslıhan Doğan’ı getirdi. Ünlü futbolcu ve eşi Aslıhan Hanım da 1 yaşına girecek olan oğulları Hamza Arda için anaokulu aramaya başlamıştı. Çocuklarının İngilizce eğitim görmesini isteyen ünlü çift, yıllığı 70 bin lira olan bir anaokulu ile görüşmeye başlamıştı. Aslıhan Doğan’a bu yönde çıkan haberleri doğrulaşmıştı.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu