Medya

GÜLŞAH SARAÇOĞLU’NUN AYRILIĞININ PERDE ARKASINDAKİ OLAY

Gülşah Saraçoğlu'nun Beyaz TV'deki 'Söylemezsem Olmaz' programından ani bir şekilde ayrıldığını 24 Kasım akşamı sıcağı sıcağına ilk kez magazinn.com duyurmuştu. (Haberin ayrıntıları için tıklayın)

 

Magazinn.com'a konuşan Gülşah Saraçoğlu, ayrılık sebebi olarak programın moderatörü Ömür Varol'la anlaşamamasını göstermiş ve ekibin diğer üyeleriyle hiçbir sorununun olmadığını belirtmişti. Haftalarca yorumculuk yaptığı program için 'Janrımın dışındaydı' diyen Saraçoğlu, bu sabah sosyal medya hesabından da benzer bir açıklama yaptı. Ne var ki, olayın perde arkasında çok ilginç detayların olduğu ortaya çıktı.
 

SON DAKİKA!.. OLAYIN İÇ YÜZÜNÜ YİNE Magazinn.Com ORTAYA ÇIKARIYOR!..


Gülşah Saraçoğlu'nun olaylı bir şekilde 'Söylemezsem Olmaz' programından ayrılmasının yankıları sürüyor.Magazinn.com ekibi, yeni bilgilere ulaştı. Kulislerde konuşulanlara göre; bu ayrılığın perde arkasında Gülşah Saraçoğlu'nun Nihat Doğan'la tartışması da yatıyor.

CÜNEYT ARKIN OLAYI BARDAĞI TAŞIRAN SON DAMLAYDI!..


Cüneyt Arkın'ın oğlu Kağan Cüreklibatur'un Nihat Doğan'la ilgili "Suç sende değil, seni o programa çıkaranlarda" şeklindeki açıklamalarının tartışıldığı program esnasında Gülşah Saraçoğlu'nun "Cüneyt Arkın'ın oğlu neler söylemiş onu da okuyalım" diye çıkış yapması, canlı yayında gerginliğe neden olmuştu. Saraçoğlu'nun dakikalar sonra, canlı yayın sırasında partneri Nihat Doğan'ın yanında, Cüneyt Arkın'ın oğlunun sert sözleriyle ilgili "Adam haklıymış" demesi ise ipleri koparan olay oldu. İddialara göre ikili arasında oldukça sert tartışmalar yaşandı.  (Nihat Doğan-Kağan Cüreklibatur kavgasının detaylarını okumak için TIKLAYIN)

 


 

Tüm bu yaşananların ardından kanal yönetiminin, Gülşah Saraçoğlu'nun ayrılmasına sıcak baktığı öğrenildi. 

 

Magazinn.com'un özel istihbaratına göre; programın ekibini kızdıran bir diğer olay ise, "Gülşah Saraçoğlu'nun izleyiciyi programdan soğuttuğu" iddiası!.. Saraçoğlu, Gülben Ergen-Mahsun Kırmızıgül olayının tartışıldığı gün canlı yayında "Ben sıkıldım" demesi, bir başka yayında da Ebru Gündeş'le ilgili bir haber tartışıldığı sırada "Şu an Star'da Seren var açın izleyin" demesi, programın ekibini ve yönetimi oldukça rahatsız etti! Tüm bunların sonrasında, yönetimin gözden çıkardığı Gülşah Saraçoğlu dün (24 Kasım) ayrılık kararı alıp, programı bıraktı. 

 

Bakalım, bu iddiaların ardından programın 'gemiyi terk etmeyen' diğer ekip üyeleri ne yorum yapacak? Magazinn.com, bahsi geçen herkese söz hakkı vereceğini, objektif habercilik anlayışı gereği taahhüt eder…
 

"GÜLŞAH SARAÇOĞLU 'SÖYLEMEZSEM OLMAZ'DAN NEDEN AYRILDI?" SARAÇOĞLU HANGİ ÖZEL AÇIKLAMADA BULUNDU? OKUMAK İÇİN TIKLAYIN
 

SON DAKİKA!.. SÖYLEMEZSEM OLMAZ EKİBİNDEN ŞAŞIRTAN GÜLŞAH SARAÇOĞLU AÇIKLAMASI!.. OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

İlgili Haberler

Başa dön tuşu