Medya

GÜLŞAH SARAÇOĞLU, SÖYLEMEZSEM OLMAZ’DAN NEDEN AYRILDI?

Magazinn.com Özel Haber – Herkes bu haberi konuşacak…

 


Beyaz Tv’nin dikkat çeken yapımlarından olan Söylemezsem Olmaz cephesinden olay haber ilk kez  Magazinn.com ekibine ulaştı ve Gülşah Saraçoğlu’nun programdan ayrıldığı haberi medya gündemine bomba gibi düştü.

 

Yeni dönemde Ömür Varol ve Nihat Doğan ile kadroya dahil olan Gülşah Saraçoğlu’nun ilk günlerden programa adapte olamaması dikkatlerden kaçmamıştı ve magazin.com ekibi bu durumu sayfasında manşete taşımıştı.

 

Ve bugün yaşanan kriz sonucunda Gülşah Saraçoğlu ekipten ayrıldı. Ayrılık sebebi olarak kulislerde ‘işlerinin yoğunluğu’ gösterilse de bunların bir söylenti olduğunu magazinn.com ortaya çıkardı…

 

GÜLŞAH SARAÇOĞLU’NDAN ÇOK ÖZEL AÇIKLAMALAR!..

 

Magazinn.com’a konuşan Gülşah Saraçoğlu ayrılığının sebebi olarak programın moderatörü Ömür Varol’u gösterdi ve şu sözleri sarffetti:

 

“Bu zaten benim janrımda olan bir program değildi. Programın moderatörü Ömür Varol’la anlaşamadığımız ve programda işlenen konularla işleyiş şeklinin bana uymadığı için ayrılma karar aldım. Moderatör Ömür Bey kendi doğruları olan biri, sorunlar hep var, onun fikirleri bana çok doğru gelen şeyler değidi. Artık bu program benim için bitmiştir, bu kadardır. Programın yapımcısı Bilal Özbilge ve yorumcuları Nihat ve Bircan benim için çok değerlidir, değerli olmaya da devam edeceklerdir."

 


SÖYLEMEZSEM OLMAZ PROGRAMININ YORUMCUSU NİHAT DOĞAN'IN DAVASINDA KARAR VERİLDİ!..

İlgili Haberler

Başa dön tuşu