Magazin

Gülfer Sarıgül: Nişanlım başımı tutup mutfak tezgahına vurdu!

Gülfer Sarıgül, nişanlısı tarafından darp edildiği iddiasıyla savcılığa başvurdu. Ünlü oyuncu, nişanlısı tarafından sürüklendiğini, boğazı sıkıldığını ve telefonunu kafasında parçaladığını iddia ederek nişanlısı Erman Ertan’dan şikayetçi oldu.

Gülfer Sarıgül, geçtiğimiz günlerde ayrılık kararı aldığı nişanlısı Erman Ertan’ın saldırısına maruz kaldığını iddia ederek, suç duyurusunda bulundu. Şikayet üzerine soruşturma başlayan savcılık, Erman Ertan’ı ifadeye çağırdı.


Erman Ertan, olay günü nişanlısı ile arasında küçük bir tatsızlık yaşadıklarını fakat iddiaların gerçek olmadığını söyledi. Ertan, nişanlısının sadece kolunu tuttuğunu ve sesini yükselttiğini söyledi. Ünlü müzisyen, nişanlısı Gülfer Sarıgül’ün alkollü olduğu için dışarı çıkmasını istemediğini ve bu yüzden kavga ettiğini de belirtti. Savcılık, nişanlısını darp ettiği yönündeki iddiaları kesin bir dille reddeden Ertan hakkında “yaralama, mala zarar verme, hakaret, tehdit” suçlarından dava açtı.

“KÜFÜRLER ETTİ, BOĞAZIMI SIKTI!”

Gülfer Sarıgül, savcılığa verdiği dilekçede şunları söyledi: “Ayrılma kararıma sinirlendi ve saçımdan tutarak ‘Nereye gidiyorsun?’ diye tepki gösterdi. Küfürler etti. Boğazımı sıktı. Saçımdan tutarak beni salondan mutfağa kadar sürükledi. Başımı tutup mutfak tezgahına vurdu. Yere düşünce de kafamı buzdolabına vurdu. 3 bin lira değerindeki telefonumu kafama fırlatarak parçaladı. Beni komşularım kurtardı. Gözüm şişti, göğsümde ve anlımda morluklarım var. Erman Ertan’dan şikayetçiyim.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu