Güldür Güldür’ün Naime’si Ecem Erkek, 70’lerin tarzıyla görenleri şaşkına çevirdi!

Takip Et:
Güldür Güldür’ün Naime’si Ecem Erkek, 70’lerin tarzıyla görenleri şaşkına çevirdi!
Güldür Güldür’ün Naime’si Ecem Erkek, 70’lerin tarzıyla görenleri şaşkına çevirdi!

Magazinn /Ayrıntı – Merakla beklenen Güldür Güldür Show programı, 8. sezonuyla yakında ekranda olacak. Yayın tarihi henüz netleşmese de Ekim ayında ekrana gelmeye başlayacağı, programın sosyal medya hesabından duyuruldu. Tekrarlarıyla dahi izlenen, Youtube’da yüksek izlenme sayılarına erişen program, bazı adların dağılışı ve yeni adların katılımıyla başlamaya hazırlanıyor.

Geçtiğimiz sezon sonunda Çağlar Çorumlu, Evrim Akın, Emre Altuğ ve Sinan Çalışkanoğlu’nun ayrıldığı bilinmişti.
Afiş çekimleri yapılan programın çekimleri de bir kaç hafta evvel başlamıştı.

Programa 2018 sezonunda dahil olan ve 3. sezonuyla yine Güldür Güldür Show’da yer almaya hazırlanan Ecem Erkek, yaz sezonunda ‘Sen Hiç Ateşböceği Baktın Mü?’ adlı filmde rol aldı. Filmle alakalı çok fazla paylaşım yapılmadı ama 90’lı senelerde Yılmaz Erdoğan’ın yazıp idarediği ve büyük noktaya değinen, Demet Akbağ’ın başrolünde oynadığı bu oyunun film versiyonunda Ecem Erkek’in rol alması da sürpriz olmuştu.

Galibiyetli oyunculuğuyla dikkatleri sürükleyen genç maharet, Güldür Güldür ile kariyerine değişik bir güzergah vermeye devam ediyor.
O dönemde çekimlerde yer alan oyuncunun aynı zamanda ne kadar zayıfladığı da gözlerden kaçmıyor. 70’li senelerin saç modeli ve elbiseleriyle poz veren oyuncunun resmi, filmin setindeki karavanda sürüklediği de anlaşılıyor.

Sosyal medyadan da takipçileriyle sıkı bir perhiz ve spora başladığını zaman zaman yaptığı paylaşımlarla göstermekteydi oyuncu. Yeni sezonda onu çok daha fit bir halde izleyeceğiz Güldür Güldür’de.

İşte Ecem Erkek’in donakaltan resmi:

.