Müzik

Gülçin Ergül: Kimse ‘İtirazım Var’ı böyle söylemedi!

Hepsi grubundan ayrıldıktan sonra kariyerine tek başına devam eden Gülçin Ergül, 2018 yılında Arpej Yapım etiketiyle çıkardığı Arabesk albümüyle ilgili ilginç bir itirafta bulundu. Ünlü şarkıcı ”Yazın ortasında elimde acı biberle İbo söyledim ve kendimi arabesk albüm yaparken buldum” dedi.

Gülçin Ergül sözlerine şöyle devam etti; ‘İtirazım Var’ 2.5 yıl süren albüm yapımından sonra ilk klibim. Sanmayın ki hemen bu projeye ‘Evet’ dedim. Umut Kuzey beni ikna etti ve bu kolay olmadı. Benim şahsi fikrim yazın ortasında çıkmak yerine başka bir şarkı seçmeliydik bence. Mesela ”Kim Bu Gözlerindeki Yabancı”. Bu albüm arşivlik bir deneme çalışması bende. Kimse ‘İtirazım Var’ı böyle söylemedi. En iyisi demiyorum ama farklı söylediğimi düşünüyorum.”

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu