Magazin

Gülce Şimdiden Radyoların Favorisi!

Türkiye’nin önde gelen radyolarından, genç şarkıcı Gülce’nin “Zaman” adlı yeni şarkısına büyük destek geldi. O Ses Türkiye 2019’da finale kadar yükselme başarısı gösteren ve geniş kitleler tarafından tanınan Gülce Kahtalı’nın Zaman adlı şarkısı ve Detaylar Haberimizde..

Gülce’den İddialı Şarkı “Kırmızı”

Gülce, Şimdiden Radyoların Favorisi!

Ülkede ulusal ve yerel radyoların çalma listelerinde yoğun bir şekilde yer verdiği genç sanatçı, kariyerinde emin adımlarla başarısınıda sürükleyerek ilerlemeye devam ediyor.

Gülce Kahtalı Kimdir?

Gülce; güçlü sesi ve yorumuyla, katıldığı O Ses Türkiye programında Beyazıt Öztürk’ün dikkatini çekmeye başarmış ve yarışmadan oldukça iyi bir dereceyle ayrılmıştı.

Sesi ve yorumuyla fark yaratmayı başaran Gülce, ‘Zaman’ın prodüksiyon sürecinde ünlü aranjör ve prodüktör Alper Atakan ile çalıştı. ‘Kırmızı’ gibi bu şarkı da çok dişi geliyor bana; kadının gücünü, aşka inancını anlatıyor. ‘Kırmızı’yı yayınlamamızın ardından çok zaman geçmeden ‘Zaman’ için çalışmaya başlamak, stüdyoya girip kayıt sürecine geçmek, özellikle pandemi sürecinde beni çok olumlu etkiledi. Böyle zamanlarda üretmeye devam etmek, motivasyon anlamında oldukça pozitif bir etki yaratıyor. Ve tabii ki Alper Atakan ile çalışmak çok keyifliydi. Aramızda şarkıya dair çok kısa sürede güzel bir uyum oluştu ve bu harmoni çalışma sürecine yansıdı. Onur Işık Cantürk’ün kamerası klip için harika kareler yarattı ve aşk için yaşayan bir kadını görselleştirdi.”

Gülce Kahtalı Instagram

Zaman’ı dijital platformlar üzerinden dinlemek için ise: https://UMGTurkey.lnk.to/gulce-zaman

Gülce ZamanGülce Zaman

 

 

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu