GÜLBEN’DEN DENİZ AKKAYA’YA ‘ŞÜKÜR’ KAPAĞI!

Takip Et:

Televizyonda yayınlanan bir kelime yarışması programında çıkan “Tanrı’ya duyulan minneti dile getirme” sorusunun kelime olarak karşılığı soruldu. Beş harfli karşılığı çıkan cevapta ikinci harf “Ü” olarak joker çıktı.

 

 

Cevap 'Şükür'dü…

 

Burak Altındağ sorunun ekran görüntüsünü sayfasından paylaşıp; “Bu soruyu hiç zaman kaybetmeden bilememek için sadece bir (1) tane kadın Türk ünlüsünü takip etmen yeterliydi.” yazıp sonuna da şükür hashtagı koydu. Akasya Asıltürkmen de paylaşımın altına; şükür yazıp Deniz Akkaya’yı etiketledi. Deniz Akkaya'da etiketi görünce sessiz kalmadı ve Akkaya, yorumun altına “Bir #huzur yok ama ya” cümlesini yazıp devamlı şükür ve huzur hashtagli paylaşım yapan Gülben Ergen’e inceden göndermede bulundu. Takipçilerinden bazıları yapılan yorumları anlamayınca bir takipçi de “ Gülben’den bahsediyorlar burada bilmiyorsanız yorum yapmayın” yazarak Akkaya’yı etiketledi. Asıltürkmen de cevap olarak şu yorumu yazarak “Ahahaahhaa biz de ondan bahsediyoruz belki? Şükür kimsenin tekelinde değil tamam mı?” espriyle karışık cevap verdi.

 

 

İşte bu yaşanan sohbetin ardından Gülben Ergen, bu akşam saatlerinde hesabında bir paylaşım yaparak başta Deniz Akkaya olmak üzere kendisine gönderme de bulunan herkese kapaklı bir göndermede bulundu.

 

İŞTE GÜLBEN ERGEN'İN GÖNDERMELİ PAYLAŞIMI: