Müzik

Gülben Ergen’in sahne hazırlığı!

Atlas, Ares ve Güney isminde 3 oğlu bulunan Gülben Ergen, uzun yıllardır hem anneliğe ve aile hayatına hem de müziğe zaman ayırarak yoğun bir tempoda hayatını devam ettiriyor. Aynı zamanda çocuklar için çalışan bir derneğin kurucu başkanı olan ünlü şarkıcı, geçtiğimiz günlerde Diyarbakır’a giderek bir anaokulu açmıştı. Yoğun temposuna rağmen mesleğine de gereken önemi veren Ergen, müzik çalışmalarıyla da uğraşıyor. Bu süreçte çok sık sahneye çıkamayan ünlü şarkıcı, artık sahnelere de tam anlamıyla dönecek.

Son olarak Müsaadenle isimli teklisini müzikseverlerin beğenisine sunan Gülben Ergen, önceki günlerde Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleşen bir özel davette sahne almıştı. Sık ve parıltılı elbisesiyle göz dolduran şarkıcı, ilerleyen günlerde daha çok sahnede olacağının sinyallerini vermişti.

HEM ŞARKI YAPACAK HEM DE SAHNEYE ÇIKMAYA BAŞLAYACAK

Dün bir AVM’de alışveriş yaparken görülen Gülben Ergen kendisini görüntüleyen magazincilerle sohbet etmeyi de ihmal etmedi. Yakın zamanda İstanbul’da bulunan  çok ünlü bir mekanda sahneye çıkacağını ifade eden Ergen, sahne kıyafetlerinin hazırlandığını belirtti. Aynı mekanda her hafta Ebru Gündeş ve Bülent Ersoy gibi sanatçılar da sahne alıyor.

İlerleyen günlerde yeni şarkıları ile hayranlarının karşısına çıkacak olan Ergen, bir yandan da yeni şarkılarının hazırlık süreciyle ilgileniyor. Ergen, önceki aylarda Mustafa Sandal’ın Harbiye Açıkhava’da verdiği konserde sahneye misafir olmuştu. Ergen daha sonra yaptığı açıklama da Mustafa Sandal ile bir düet yapabileceğinin sinyallerini vermişti. İki ünlü sanatçı yıllar önce Şıkır Şıkır şarkısında düet yapmıştı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu