Gülben Ergen’in albüm okumalarına 15 günlük zorunlu erteleme!

Sömestr'de oğullarıyla birlikte o da tatil yapınca, Taşkın Sabah'la stüdyo çalışmalarını aksattı...

Takip Et:

Gülben Ergen, bir yandan ‘Çocuklar Gülsün Diye’ projesi kapsamında minikler için koştururken, bir yandan da yeni albümü için yoğun bir çalışma temposuna girdi.

Ünlü şarkıcı, en son sözü ve müziği Sezen Aksu’ya ait olan ‘İnfilak’ isimli çalışmasını piyasaya çıkarmıştı. Duygusal şarkısıyla ilgi gören Ergen, Magazinn.com Medya ve Sanat Ödülleri töreninde “Yılın En İyi Single’ı” ödülünü de kazanmıştı. Gülben Ergen, şimdilerde 2018’deki bu başarısını 2019’da da sürdürmek için stüdyoya girdi. Ne var ki, zorunlu bir ara vermek zorunda kaldı.

SÖMESTR TATİLİNDE STÜDYO ÇALIŞMALARINA ARA VERDİ!
Gülben Ergen, geçtiğimiz hafta sona eren sömestr tatilinde çocuklarıyla sık sık ilgilenmek zorunda kaldığı için bir türlü şarkı okumalarına gidemediğini belirtti. İki haftalık ara tatilde oğullarının sürekli kendilerini gezdirmesini istediğini söyleyen ünlü şarkıcı, bu sebeple Taşkın Sabah’ın yönetiminde hazırladığı albümün çalışmalarını 15 gün aksattığını itiraf etti. Annelik görevleri sebebiyle bazen ünlü bir şarkıcı olduğunu unutmak zorunda olduğunu söyleyen Gülben Ergen bu durumdan hiç de mutsuz değil! Aslında, çocuklarıyla birlikte o da keyifli bir tatile girmiş oldu. Ergen ve oğulları sömestr tatilini İstanbul’daki eğlence parklarında geçirmiş. Şarkıcı, albüm okumalarına geçtiğimiz pazartesi günü kaldığı yerden devam etti.

İNTİZAR’DAN ALDIĞI ŞARKIYA ÇOK GÜVENİYOR!
Gülben Ergen, yeni albümünde birçok müzisyenden şarkıkar aldı. En çok güvendiği şarkılardan birinin sözü ve müziği ise, sürpriz bir isme ait! İntizar’dan bir beste alan Gülben Ergen, yakın çevresine “Albümün hit çalışmasını buldum” diyormuş.